شناسهٔ خبر: 50291625 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: شبستان | لینک خبر

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران خبر داد:

آغاز ثبت نام در سی‌وسومین جشنواره تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید مازندران

مهدی‌زاده از آغاز زمان نام نویسی در سی و سومین جشنواره استانی تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید در مازندران خبر داد.

صاحب‌خبر -

«ابوعلی مهدی‌زاده» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرستان ساری، با اشاره به شروع ثبت نام کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان در سی و سومین دوره جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید، بیان کرد: این جشنواره هر ساله با هدف تجلیل از کارگران، گروه‌های کاری و واحدهای نمونه در سه مرحله مقدماتی، استانی و کشوری و در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی برگزار می‌شود.

 

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران بیان کرد: کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استان مازندران می توانند برای شرکت در جشنواره از امروز لغایت ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۰ با مراجعه به سامانه emtenan.mcls.gov.ir و ورود اطلاعات و مستندات مربوطه نسبت به ثبت نام در جشنواره اقدام کنند.

 

وی با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره، افزود: انگیزه بخشی، اعتمادآفرینی و ترویج حاکمیت، روح صداقت و همدلی در جامعه کار و تلاش با توجه به مسائل جامعه، نیازها و انتظارات جامعه کارگری، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی و تاثیرگذاری نخبگان جامعه کار و تلاش در روند توسعه جامعه از جمله اهداف برگزاری جشنواره امتنان از کارگران در استان است.

 

مهدی زاده گفت: پس از برگزاری جشنواره استانی بررسی طرح‌ها و مستندات لازم و راستی آزمایی از بین منتخبان استانی انجام می گیرد و در نهایت منتخبان ‌کشوری در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی انتخاب و در جشنواره ملی امتنان از آنها تجلیل می‌شود.

 

وی افزود: در فرآیند ثبت نام، کمیته فنی استانی پرونده‌هایی را که نمره بالاتری بر اساس شاخص های طرح (ابتکار، اختراع، خلاقیت ونوآوری) کسب کنند را به عنوان کارگر نمونه استانی انتخاب  و به کمیته فنی کشوری معرفی می کنند.

 

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران  ابراز امیدواری کرد با توجه به شعار سال ۱۴۰۰ با عنوان تولید ،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها با تعامل با جامعه کار وتولید و بنگاه‌های اقتصادی شاهد حضور پررنگ جامعه کار و تولید استان و در سطح استانی و ملی باشیم.

 

پایان پیام/708

نظر شما