شناسهٔ خبر: 50290037 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: روزنو | لینک خبر

کریمی: امیدوارم با باز شدن پنجره‌ها نتیجه بهتر شود

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت:من پیش از شروع بازی گفته بودم هفته اول غیرقابل پیش بینی است.

صاحب‌خبر -

فیروز کریمی در نشست خبری بعد از شکست مقابل گل گهر در هفته نخست لیگ برتر فوتبال، عنوان کرد: من پیش از شروع بازی گفته بودم هفته اول غیرقابل پیش بینی است.

به گزارش روزنو، آخرین روز تمرین یکی از بازیکنان را از دست دادیم، جابه جایی هافبک دفاعی هم تاثیر داشت. کافی بود بازی را به نیمه دوم بکشانیم تا به این شکل نباشد. اگر شما این نتیجه را دیدید به خاطر جوانی بازیکنان ما بود به خصوص ۲ نفر که برای نخستین بار در هافبک دفاعی بودند. بسطامی ۱۸ ساله بود.

وی افزود: گل‌گهر خوب کار کرد، آن‌ها حاکم بر میدان بودند، اما نیمه دوم ما خوب کار کردیم اگر دقت می‌کردیم، می‌توانستیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم و نتیجه بهتر می‌شد.

امیدوارم با باز شدن پنجره‌ها نتیجه بهتر شود. در آخرین تمرین دقایق پایانی هادی محمدی را از دست دادیم و وقتی برای کار کردن روی دفاع وسط نداشتیم. بازی خارج از خانه بود وگرنه می‌شد یک روز روی این موضوع کار کرد.

کریمی تصریح کرد: دفاع ما اصلاً دفاع نبود، چون پست تخصصی هیچ کدام از بازیکنان نبود. به همین دلیل من به آن‌ها خرده نمی‌گیرم. به گل گهر تبریک می‌گویم حق آن‌ها برد بود، اما می‌توانستیم بهتر باشیم. اختلاف را کم کردیم، اما بدشانسی ما بود که زحمات به بار ننشست.

نظر شما