شناسهٔ خبر: 50160174 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

شکار توپ بیسبال با پای مصنوعی + فیلم

ویدئویی که یک تماشاگر زن با پای مصنوعی خود توپ سرگردان بیسبال را که به سمت سکو شلیک شده بود می گیرد مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، گاهی با حضور در ورزشگاه‌ها صحنه‌هایی را مشاهده می‌کنیم که ممکن است خاطره آن تا مدت‌ها در ذهن ما باقی بماند. مثلا ورود یک حیوان یا تماشاچی به زمین بازی یا وقوع اتفاقی غیرمنتظره که حتی منجر به تعطیلی بازی شود.

یک طرفدار بیسبال که هفته گذشته در یکی از ورزشگاه‌های محل برگزاری بازی بیسبال حضور یافته بود صحنه‌ای مشابه را از نزدیک شکار کرد. در حالی که او سرگرم تهیه فیلم با تلفن همراهش از بازی بیسبال بود ناگهان پرتاب توپ بیسبال به سمت محلی که او حضور داشت اتفاقی جالب را رقم زد. پس از آنکه این توپ سرگردان به سمت او شلیک شد یک زن که در سکو‌های مقابل وی حضور داشت با پای مصنوعی خود توپ را در هوا گرفت.

بیشتر بخوانید

در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌شود «شانون فرندریس» ۲۷ ساله با بلند کردن پای مصنوعی خود مانند یک بازیکن حرفه‌ای توپ را در هوا شکار می‌کند. این اتفاق در بازی تیم‌ شیکاگو  وایت ساکس رخ داد.

این ویدئو پس از انتشار در تیک تاک مورد توجه کاربران قرار گرفت و تبدیل به ویدئویی داغ شد. تیم هاکی روی یخ دالاس استار با انتشار این ویدئو نوشت: «یک ستاره در حال ظهور است.»

<div id="video-display-embed-code_14908041"><script type="text/JavaScript" src="https://www.yjc.news/fa/news/play/embed/7927990/14908041?width=400&height=300"></script></div>

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

نظر شما