شناسهٔ خبر: 50160075 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

سرمدی: یک جوان با مشکلات جوانان بیشتر آشناست

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: هر جا به جوان توجه می شود، شاهد چالاکی، چابکی و حرکت مثبت هستیم، بنابراین استفاده از قشر جوان در مدیریت های مختلف پیشرفت و کیفیت کار را به دنبال دارد.

صاحب‌خبر -

کیومرث سرمدی واله در گفت و گو با ایسنا، در خصوص تاکید رهبری بر استفاده از نیروهای جوان انقلابی در مدیریت ها، بیان کرد: در بیانیه گام دوم انقلاب که توسط مقام معظم رهبری به عنوان یک سیاست راهبردی برای آینده ابلاغ شد، توجه به جوانان و بکارگیری آنها و میدان دادن به این قشر تاثیرگذار جامعه، البته در کنار کسانی که صاحب تجربه هستند و به تعبیری سن و سالی از آنها گذشته، مورد تاکید قرار گرفته است.

وی در ادامه یادآور شد: هر جا از جوان توانمند، متخصص، باسواد و متعهد استفاده کردیم، قطعا جهش در پیشرفت کار آن بخش را شاهد بودیم و نمونه های آن را در دولت جدید می بینیم که هر جا به جوان توجه می شود، شاهد چالاکی و چابکی و حرکت مثبت هستیم، بنابراین بکارگیری جوانان مورد تاکید قرار گرفته است.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: واقعیت این است که ضمن اینکه یک جوان با مسائل و مشکلاتی که جوانان به آن مبتلا هستند بیشتر آشناست و به نوعی خود نیز درگیر مشکلات خاص خودش است، اما در مجموع استفاده از قشر جوانان در مدیریت های مختلف جامعه پیشرفت و کیفیت کار را نیز به دنبال دارد.

انتهای پیام

نظر شما