شناسهٔ خبر: 49751193 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

هاشم‌کندی: حمایت‌های وزیر ورزش و مسوولان باعث ثبت دوره سی‌وپنجم تور در اتحادیه جهانی شد

رسول‌ هاشم‌کندی گفت: حمایت‌های وزیر ورزش و مسوولان استانی و کشوری باعث ثبت دوره سی‌وپنجم تور در اتحادیه جهانی شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، شیوع گسترده ویروس کرونا در تمامی کشورهای دنیا باعث شد تا تور بین‌المللی ایران-آذربایجان در سال‌های 2020 و 2021 برگزار نشود.

 با آغاز واکسیناسیون عمومی در کشورمان و دیگر کشورهای جهان، روند برگزاری برخی رویدادهای بین‌المللی سهل و آسان گردید. بدهی تور بین‌المللی ایران-آذربایجان به اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری نیز یکی از عوامل عدم برگزاری این تور بود.

 با پیگیری‌های مسوولان برگزاری این تور و هیات دوچرخه‌سواری آذربایجان‌شرقی، خوشبختانه طلب UCI پرداخت و برگزاری تور سی‌وپنجم در مهرماه سال 1401 در صفحه اتحادیه جهانی ثبت شد.

 رسول هاشم‌کندی، مدیر تور در این خصوص عنوان داشت: پس از پیگیر‌ی‌های متعدد خوشبختانه توانستیم بدهی ارزی به اتحادیه جهانی دوچرخه‌سواری را پرداخت و ان‌شاءالله سال بعد دوره سی‌وپنجم را برگزار کنیم.

 وی گفت: معتقدم اتفاق بسیار مثبتی با حمایت‌های رشیدی، رئیس اسبق فدراسیون و شخص وزیر ورزش که یک چهره کاملا‌ ورزشی است، رقم خورد. در این شرایط برگزاری تور مطمئنا اتفاق بسیار مثبتی برای آذربایجان و ایران خواهد بود که با حمایت‌های مسوولان ورزشی و نماینده محترم تبریز رخ داد.

 سرپرست جدید فدراسیون دوچرخه‌سواری خاطرنشان کرد: جا دارد از دکتر حمید سجاد وزیر ورزش و جوانان، محمود رشیدی رئیس فدراسیون دوچرخه‌سواری، دکتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، دکتر علیرضا منادی نماینده مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو، علی نوای‌باغبان عضو شورای شهر تبریز و استاد اصغر خدایاری به عنوان پیشکسوت و بنیانگذار این تور تشکر کنم که با حمایت‌ و پیگیری‌های مکرر باعث ثبت دوره سی‌وپنجم تور در تقویم اتحادیه جهانی شدند.

انتهای پیام/60017/س

نظر شما