شناسهٔ خبر: 49717350 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

مدیرعامل سپاهان با نماینده وزارت خارجه روسیه دیدار کرد

مدیرعامل باشگاه سپاهان در راستای گسترش همکاری‌های دوجانبه با باشگاه‌های زنیت با نماینده وزیر امور خارجه روسیه در سنت پترزبورگ دیدار کرد.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، ولادیمیر زاپالوف رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه روسیه در سنت پترزبورگ با حضور در هتل محل اقامت مدیران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در شهر سنت پترزبورگ ضمن ابلاغ سلام و خوش‌آمدگویی سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه به هیئت باشگاه سپا‌هان گفت: آقای سرگئی لاوروف در جریان سفر هیئت باشگاه سپاهان به کشور روسیه بودند و از باشگاه زنیت برای فراهم کردن بستر تفاهم نامه مشترک با سپاهان تشکر کردند.

زاپالوف ضمن اعلام حمایت از اجرای تفاهم‌نامه فی‌ما‌بین باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و زنیت سنت پترزبورگ یادآور شد: اصفهان و سنت پترزبورگ تفاهم‌نامه‌ها و همکاری‌های مختلف علمی و آموزشی دارند و این تفاهم‌نامه ورزشی نقطه عطفی در روابط این دو شهر تاریخی است.

در پایان این دیدار محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، یادبود این باشگاه را به ولادیمیر زاپالوف اهدا کرد.

همچنین پس از ورود هیئت باشگاه سپاهان به محل کمپ اختصاصی باشگاه زنیت سنت پترزبورگ، سردار آزمون ضمن استقبال از این هیئت با محمد‌رضا ساکت و سایر اعضای این هیئت به گفتگو پرداخت.

در پایان این دیدار آزمون پیراهن خود را که به امضاء بازیکنان تیم فوتبال زنیت سنت پترزبورگ رسیده بود به باشگاه سپاهان اهدا کرد.

مدیرعامل سپاهان با نماینده وزارت خارجه روسیه دیدار کرد

در ادامه بازدید مدیران باشگاه سپاهان از کمپ اختصاصی باشگاه زنیت، سرگئی سماک سرمربی این تیم روسی با اعضای کاروان سپاهان دیدار کرد و حضور سردار آزمون، بازیکن سابق آکادمی باشگاه سپاهان را در تیم خود بسیار تاثیرگذار دانست و از حضور ملی‌پوش کشورمان در تیم زنیت ابراز خرسندی کرد.

انتهای پیام/

نظر شما