شناسهٔ خبر: 49699613 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: صراط‌نیوز | لینک خبر

با حکم فرمانده ارتش؛

فرمانده قرارگاه اقتصاد مقاومتی ارتش منصوب شد

براساس حکم فرمانده کل ارتش، فرمانده جدید قرارگاه اقتصاد مقاومتی ارتش منصوب شد.

صاحب‌خبر -
صراط:

 امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرتیپ رضا خرم‌طوسی را به سِمَت فرمانده قرارگاه اقتصاد مقاومتی ارتش و رئیس هیئت‌مدیره بنیاد تعاون آجا و مهندس جعفر آقایی را به عنوان مدیرعامل بنیاد تعاون ارتش منصوب کرد.

به گزارش دانا؛ سرلشکر موسوی در جلسه‌ای ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات بنیاد تعاون ارتش، عملکرد فعلی بنیاد را نسبت به گذشته مطلوب‌تر خواند و چشم‌انداز آن را رفع دغدغه معیشت، به ویژه در حوزه مسکن کارکنان اعلام کرد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه، امید، اعتماد و رضایت نسبی کارکنان ارتش نسبت به عملکرد بنیاد را یک سرمایه بزرگ و اصلی دانسته و بر حفظ این سرمایه و ارتقای آن تأکید کرد.

در این جلسه، امیر سرتیپ خرم‌طوسی گزارش کوتاهی از عملکرد بنیاد ارائه کرد و تحولات ایجاد شده در سه سال گذشته را مرهون تدابیر، حمایت‌ها و راهنمایی‌های فرمانده کل ارتش و همکاری و همدلی تمامی مسئولان و فرماندهان اعلام کرد.

مهندس آقایی نیز با ارائه گزارش عملکرد کوتاهی، برنامه‌های آتی، سرعت بخشیدن به اجرا و پیشرفت پروژه‌ها و شفاف‌سازی در عملکرد‌ها و پاسخگویی به ذی‌نفعان را اولویت کاری خود عنوان کرد.

نظر شما