شناسهٔ خبر: 49697370 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: حوزه | لینک خبر

آیت الله سعیدی:

قم باید در واکسیناسیون پیشتاز باشد

حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان قم گفت: ما در حرم اهل‌بیت(ع) باید الگویی برای کشور باشیم و در این راستا مردم با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب و مراجع تقلید هرچه سریع‌تر واکسن خود را دریافت کنند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری حوزه، آیت الله سید محمد سعیدی، امروز در دیدار محمدرضا قدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم که در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد، ضمن تشکر از فعالیت‌های صورت گرفته در بخش بهداشت و درمان گفت: در حرکتی که در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص واکسیناسیون انجام شد،آثار مثبتی در کاهش روند بیماری و فوتی ها را شاهد بودیم که این روند باید با قوت تا ریشه کن شدن کامل این بیماری منحوس ادامه پیدا کند.

وی افزود: ما در حرم اهل بیت(ع) باید الگویی برای کشور باشیم و در این راستا مردم با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب و مراجع تقلید هرچه سریع‌تر واکسن خود را دریافت کنند.

امام جمعه قم گفت: سلامت نعمتی است که خداوند به انسان‌ها ارزانی کرده و نباید به واسطه تبلیغات نادرست عده‌ای به خطر بیفتد.

وی همچنین از فعالیت و زحمات تمام جهادگران و طلاب در کنار کادر درمان استان تقدیر و تشکر کرد.

آیت الله سعیدی در این مراسم فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را گرامی داشت و گفت: مدافعان و رزمندگان کسانی بودند که در ۸ سال دفاع مقدس از داشتن ابزار جنگی مقدماتی محروم بودند، ولی با همراهی مردم و رهبری امام راحل و روحیه ایثار و شهادت و اخلاصی که داشتند در میدان نبرد بر دشمن فائق آمدند.

نظر شما