شناسهٔ خبر: 49696939 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

آلگری علیه شایعات؛ هیچ تنشی در یووه وجود ندارد

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس، شایعات پیرامون وجود تنش در این تیم را تکذیب کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس که اصلاً شرایط خوبی را تجربه نمی کند و با توجه به تساوی یکشنبه شب مقابل میلان به رتبه هجدهم جدول سقوط کرده، فردا شب در چارچوب هفته پنجم سری آ مهمان اسپزیا خواهد بود و برای خروج از بحرانی که به آن گرفتار شده، نیاز مبرمی به پیروزی در این مسابقه دارد.

 

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس، پیش از دیدار فردا شب تیمش مقابل اسپزیا گفت: "فردا تغییراتی خواهیم داشت. برخی بازیکنان بازی‌های زیادی انجام داده اند و از طرف دیگر جورجو کیه‌لینی نیز تب دارد. ما باید از نظر ذهنی و جسمی عملکرد متعادلی داشته باشیم تا بتوانیم ویژگی‌های فنی خود را نشان دهیم.
صحبت درباره گذشته بی معنی است. فردا، ما باید برنده شویم؛ دیگر چیزی برای گفتن وجود ندارد. عصبانیت بعد از بازی با میلان؟ من هم انسان هستم و عصبانی می شوم.

 

 

 

 

کسانی که به عنوان نیمکت‌نشین کار را آغاز می‌کنند باید هنگام ورود به زمین تعیین کننده عمل کنند. در حال حاضر 16 بازیکنان وجود دارد نه 14تا، من مسئولیت پذیری می خواهم. بازی روز یکشنبه را نگاه کردم و فکر می‌کنم تعداد زیادی از ضربات آزاد را از دست دادیم. در فوتبال ممکن است شما به خاطر از دست دادن فرصت هایتان جریمه شوید."

 

آلگری در ادامه گفت: "پیروزی ها به تیم کمک خواهد کرد. ما تیمی هستیم که بازیکنان بسیار خوب زیادی دارد که برخی با تجربه و بعضی دیگر کم تجربه تر هستند. در عین حال ما یک تیم جوان نیستیم. تجربه یک چیز است و سن مسئله‌ای دیگر محسوب می شود. فردا ماتیاس دی لیخت و فدریکو کیه زا در ترکیب اصلی خواهند بود و در مورد دفاع نیز ما همیشه با چهار مدافع بازی کرده ایم."

 

 

 

 

آلگری در واکنش به شایعاتی که پیرامون وجود تنش در یوونتوس مطرح می شود نیز گفت: "هیچ تنشی در تیم وجود ندارد و ما همه در کنار یکدیگر تلاش می کنیم تا کارها به خوبی پیش برود. هدف این است که به بازیکنان کمک کنیم تا پیشرفت کنند، حتی باتجربه ترین ها این کار را انجام می دهند. من با همه بازیکنان صحبت می کنم تا به رشد آنها کمک کنم. همه ما می خواهیم با هم، در زمین و در سطح شخصی به اهداف مهمی برسیم. "

نظر شما