شناسهٔ خبر: 49696321 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایلنا | لینک خبر

صدری: 3 میلیون و 400 هزار دلار طلبکار هستیم / امیدواریم هر چه سریعتر اسناد مزایده را چاپ کنیم

سرپرست تیم پرسپولیس درمورد مسائل پیرامون این باشگاه صحبت کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایلنا، مجید صدری، سرپرست پرسپولیس در ابتدای صحبت‌هایش درباره شرایط این تیم گفت: با توجه به اینکه جناب سمیعی در این فصل الحق انصاف یار خوبی برای ما بودند و زحمات زیادی برای ما کشیدند، به دلیل مشکلات شخصی تصمیم گرفتند از تیم جدا شوند. علیرغم جلسات متعددی که داشتیم و حتی اصرار دکتر سجادی وزیر محترم ورزش برای ادامه همکاری، این موضوع را به صلاح ندانستند و باشگاه را ترک کردند تا ما با خاطرات خوب ایشان بمانیم. با توجه به اینکه ما شرایط حساسی در باشگاه داریم، هیات مدیره طی جلسه‌ای تصمیم به این گرفتند تا بنده به عنوان سرپرست در خدمت باشگاه باشم تا در وقت دیگر مدیرعامل مشخص شود. باید تشکر ویژه‌ای از دکتر سجادی داشته باشم که برای اولین بار استقلال هیات مدیره را اهمیت دادند و احترام گذاشتند تا من به عنوان سرپرست در خدمت این تیم باشم.

وی ادامه داد: با توجه به بازی‌های حساسی که داریم و بازی حساس با الهلال، تمام تلاش ما این است تا آرامش در تیم جریان داشته باشد و در ادامه با نظر آقای سجادی تغییرات صورت گیرد. الان هیات مدیره یک نفر کم دارد ولی با همین چهار نفر هم کار پیش می رود و تلاش می کنیم تا دل هواداران را خوشحال کنیم.

سرپرست پرسپولیس درباره شرایط آماده سازی این تیم برای دیدار حساس با الهلال گفت: با نظر آقای یحیی گل محمدی که باید تشکر ویژه‌ای از ایشان بابت زحمات چند ماه اخیر ایشان داشته باشیم، ما دو بازی تدارکاتی خواهیم داشت تا با آمادگی کامل به دیدار با الهلال برویم. ما تقریبا خواسته‌های آقای گل محمدی را انجام دادیم و بازیکنانی که باید به تیم اضافه می شدند را جذب کردیم. 

صدری درباره احتمال اضافه شدن بازیکن جدید به این تیم گفت: فعلا بنایی نداریم و همانطور که می دانید با توجه به شکایت آقای کالدرون پنجره باشگاه بسته است. فکر می کنم تیم ما الان تیم خوبی است و انشاالله به موفقیتی که باید می رسد. نکته ای که خوب است هواداران ما در جریان آن باشند این است که علیرغم اینکه از ورزش به عنوان صلح و دوستی یاد می شود، پولی که حق باشگاه است به دلیل تحریم های ناجوانمردانه به حساب باشگاه اضافه نمی شود. با توجه به بردهایی که داشتیم این مبلغ در حال افزایش است اما علیرغم نامه هایی که زده ایم اجازه ندادند. 

او درخصوص مشکلات مالی گفت: ما به ای اف سی و فیفا نامه زدیم که این پول را داریم و اصراری نداریم که پول را به ما بدهید. گفتیم این پول را به عنوان بدهی کالدرون و ... کسر کنند. ما به تازگی نامه ای به شیخ سلمان زدیم و امیدوارم این مساله حل شود. در حال حاضر حدود 3 میلیون و 400 هزار دلار طلبکار هستیم. ما نامه به ای اف سی زدیم و جوابی که گرفتیم این بوده که ما به مسائل داخلی دخالت نمی کنیم. ما گفتیم که با توجه به کدام شرایط باشگاه ما تحریم است اما به ما لینکی داده اند که با توجه به این سایت امریکایی، ایران تحریم است. در صورتی که این ها همیشه ادعا دارند ورزش نماد صلح و دوستی است. حالا کشور ما تحریم است و چه ربطی به ورزش دارد؟ امیدواریم این مشکل را حل کنیم و مشکل آقای کالدرون حل شود و مشکلی برای باشگاه پیش نیاید. ما در موضوع بودیمیر هم این مشکل را داشتیم و باشگاه متضرر نشد. من یک بار با آقای کالدرون حرف زدم و به نظرم اگر با ایشان تعامل داشتیم این مشکل پیش نمی آمد و نمی دانم چرا دوستان در گذشته این کار را نکردند. این مشکلات و بدهی ها از گذشته به ما ارث رسیده است. 

سرپرست پرسپولیس همچنین درمورد کارگزار باشگاه اظهار داشت: نکته ای که در بحث کارگزار وجود دارد این است که آنها یک قرارداد سه ساله با ما داشت. اما با توجه به رقمی که مدنظر ما بود با رقم آنها اختلاف فاحشی داشت. آنها تعهدات خود را تا به اینجا انجام داده بودند. ما تنها راهی که دیدیم این بود که به صورت دوستانه اقاله انجام دهیم و این موضوع انجام شد. امیدواریم هر چه سریعتر اسناد مزایده را چاپ کنیم و دوستانی که می خواهند در خدمت آنها باشیم. تلاش ما این است که کاملا شفاف باشد و صد درصد می خواهیم از طریق مزایده انجام شود. کارشناسی لازم برای فضای تبلیغاتی صورت گرفته و بر اساس آن مبلغ پایه را مشخص خواهیم کرد. 

صدری درمورد مطالبت بازیکنان همینطور گفت: از فصل گذشته مبلغی باقی مانده و تعهدی که به دوستان (بازیکنان و کادرفنی) دادیم پاداش، مطالبات و آپشن ها را پرداخت کنیم تا با خیالی راحت فصل جدید را آغاز کنیم. تلاش خواهیم کرد تا در زمان هایی که متعهد می شویم پرداختی داشته باشیم تا مشکلی پیش نیاید. در یک سال گذشته با توجه به بدهی هایی مثل کالدرون و بودیمیر و ... شرایط سختی بر باشگاه بوده ولی با تدابیری که کادرفنی و بازیکنان و مدیریت داشته، به موفقیت در حیث نتیجه رسیده ایم. اگر واقعا پولی نبوده، بچه ها ، بازیکنان و کادرفنی با صبری که نشان دادند از این مساله عبور کردند و نگذاشتند که این مساله حاشیه ساز شود و در مسیر موفقیت قرار گرفتند.

سرپرست سرخپوشان دررابطه با وضعیت ابراهیم شکوری همچنین گفت: آقای شکوری اکنون سرباز هستند و وقتی تمام شود در خدمت ایشان خواهیم بود. ما بنا را بر این گذاشتیم که تعامل داشته باشیم. تیم ملی را همه وظیفه داریم که کمک کنیم. با اجازه ای که از آقای گل محمدی گرفتیم، در زمان های مقرر تصمیم گرفتیم که آقای باقری و خانبان در خدمت تیم ملی باشند. در دوره جدید بنا داریم که زیرساخت های درآمدی باشگاه را به شکلی دنبال کنیم تا در ابتدای فصل و انتهای آن دچار مشکل نشویم. در تمام دنیا، درآمدزایی خوبی را باشگاه ها دارند و از همه هواداران عزیز که همیشه حامی ما بودند، کادرفنی و مدیریت آقای سمیعی که در این مدت یک سال اخیر تلاش شبانه روزی کردند، بازیکنان عزیز و خصوصا آقای سیدجلال که یک کاپیتان نمونه برای ماست، جا دارد تشکر کنیم.

نظر شما