شناسهٔ خبر: 49696172 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: انصاف نیوز | لینک خبر

پیاده‌روی دهه‌ی آخر ماه صفر در جاده‌های خراسان ممنوع است

صاحب‌خبر -

بر اساس اعلام پلیس راه استان خراسان رضوی، پیاده‌روی دهه‌ی آخر ماه صفر در جاده‌های این استان ممنوع است.

به‌گزارش انصاف نیوز، سرهنگ میش‌مست گفت: تمام تلاشمان را برای جلوگیری از پیاده‌روی با توجه به شدت کرونا به‌کار خواهیم گرفت.

به‌نوشته‌ی پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین میش‌مست با بیان اینکه طبق هماهنگی با ستاد اربعین، دهه آخر صفر در استان‌ سفرهای زیارتی از طریق ناوگان حمل‌ونقلی انجام خواهد شد، اظهار داشت: به همین منظور نیروهای پلیس راه در محورهای مواصلاتی استان ‌‌تقویت شده‌اند ‌‌و تعدادی نیز در ترمینال مشهد مستقرند تا مردم برای جا‌به‌جایی با مشکلی مواجه نشوند.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی با تأکید بر اینکه اتوبوس‌ها باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت و تنها 50 درصد ظرفیت خود مسافر حمل کنند‌، افزود: تمام تلاشمان را برای جلوگیری از پیاده‌روی با توجه به شدت کرونا به‌کار خواهیم گرفت.

سید‌حمید موسوی دبیر ستاد مقابله با کرونای خراسان رضوی چندی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اعلام کرده بود‌: تصمیم برای مسدود کردن راه‌های منتهی به مشهد در اختیار ستاد استانی نیست، اما ‌پیشنهاد این موضوع در قالب نامه به ستاد ملی و قرارگاه عملیاتی ارائه شده است ‌و منتظر پاسخ این پیشنهاد هستیم، اما در نهایت بعد از ابلاغ ستاد ملی کرونا به‌دنبال این هستیم که به‌خصوص در مشهد مسدودسازی انجام شود که شاهد حضور گسترده و غیرقابل کنترل زائران نباشیم.

انتهای پیام

نظر شما