شناسهٔ خبر: 49695768 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

رئیس کل دادگستری استان تهران:

قوه قضائیه پیگیر تصویب طرح «تسری» کارکنان است

اسلامشهر- رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: قوه قضائیه پیگیر تصویب طرح تسری کارکنان است که با تصویب آن قسمتی از مشکلات معیشتی کارکنان قضائی و اداری حل خواهد شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد جواد حشمتی مهذب، در بازدید از شعب محاکم حقوقی و کیفری و شعب اجرای احکام ضمن دیدار با کارکنان اسلامشهر، که به صورت از پیش اعلام نشده برگزار شد مسائل و مشکلات کاری و معیشتی همکاران را استماع و اظهار داشت: قوه قضائیه پیگیر تصویب طرح «تسری» کارکنان می‌باشد که با تصویب آن قسمتی از مشکلات معیشتی کارکنان قضائی و اداری حل خواهد شد.

حشمتی مهذب، در ادامه در خصوص خدمت به مردم و دقت در انجام وظایف قانونی بیان داشت: این امر موجب می‌شود که دادرسی بدون اطاله و با کیفیت مطلوب انجام شود.

در این بازدید حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا عباسی رئیس دادگستری و همچنین یونس اسدی مقدم دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اسلامشهر در خصوص کمبود نیروی قضائی برای محاکم و نیروی اداری برای دادسرای شهرستان و همچنین مشکلات اعزام زندانی برای رسیدگی در روزهای دادرسی پرونده‌های زندانی دار دادگاه شعبه ۱۹ کیفری یک تهران مستقر در اسلامشهر را بیان کردند.

حشمتی مهذب، در خلال بازدید از دادگستری اسلامشهر، با تعدادی از مراجعین از نزدیک دیدار کرد و ضمن استماع مسائل و مشکلات قضائی آنان، دستورات مقتضی جهت رفع مشکلات را صادر کرد.

نظر شما