شناسهٔ خبر: 49694579 - سرویس گوناگون
نسخه قابل چاپ منبع: فرارو | لینک خبر

برخورد ترسناک با مو‌هایی که از قبری قدیمی بیرون زده‌اند

سرایدار این قبر می‌گوید قبر‌های قدیمی توسط سنجاب و حیوانات دیگر تخریب شده و درختان رویش یافته نیز به آرامگاه‌ها آسیب می‌رسانند.

صاحب‌خبر -

یک مرد در کالیفرنیا پس از برخورد با مو‌هایی که از قبری قدیمی بیرون زده بود، وحشت زده شد. این مرد تصاویر قبر مذکور را در فضای مجازی منتشر کرد.

به گزارش انتخاب به نقل از نیویورک پست، تصاویر این قبر در حال حاضر دارای ۱.۵ میلیون بازدید و ۲۹۰.۰۰۰ لایک است.

جوئل موریسون که این تصاویر را ثبت کرده است، در گفت وگوی خود با رسانه‌ها گفت: «وقتی برای اولین بار آن تصاویر را دیدم، شوکه شدم دقیقاً مطمئن نبودم که آنچه می‌بینم واقعی است.» این تصاویر در قبرستان کاتولیک سنت جوزف در ساکرامنتو ثبت شده است.

این مرد ۳۷ساله افزود: «با بازرسی دقیق‌تر موها، متوجه شدم که مو‌های انسان است که از قبر بیرون امده است.».

اما چرا از این سنگ قبر ۱۰۰ساله مو‌های یک جسد بیرون زده است؟ سرایدار این قبر می‌گوید قبر‌های قدیمی توسط سنجاب و حیوانات دیگر تخریب شده و درختان رویش یافته نیز به آرامگاه‌ها آسیب می‌رسانند.

با این حال، بینندگان این تصویر در شبکه‌های اجتماعی، توضیحی منطقی‌تر برای پدیده مذکور داشتند، یکی از آن‌ها معتقد بود که یک بلای طبیعی باعث شده است جنازه به معنای واقعی از حالت آرمیدن در آرامگاه خارج شود.

قبر

بسیاری از کاربران تصور می‌کردند که مو‌ها توسط ریشه‌های درختان یا سیلاب‌ها به سمت بالا رفته‌اند و سنجاب‌ها و سایر حیوانات ممکن است سعی کرده باشند در آن لانه بسازند. شخص دیگری تصور می‌کرد که یک حیوان «احتمالاً حفراتی در قبر پیدا و سعی کرده آن را بیرون بیاورد تا لانه‌ای ایجاد کند.»

برچسب‌ها:

نظر شما