شناسهٔ خبر: 49605495 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

جزئیات حادثه و مصدومیت سردبیر مشرق/ بحث سرقت منتفی است

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت جزئیات حادثه و درگیری سردبیر مشرق نیوز را تشریح کرد.

صاحب‌خبر -

سرهنگ جلیل موقوفه ای رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس در خصوص جزئیات پرونده حادثه و  انتشار خبری مبنی بر وقوع زورگیری از سردبیر مشرق نیوز اظهار داشت: موارد مطرح شده مورد بررسی قرار گرفت و ماموران طبق دستور قضایی فردی را که آسیب دیده بود به کلانتری دعوت کردند.

 وی گفت: فرد مذکور در در بیان اظهارات خود ضمن صورتجلسه اعلام کرد که روز چهارشنبه هنگام خروج از منزل متوجه دعوایی در بیرون از منزل می شود بنابراین چند دقیقه‌ای تامل کرده و صحنه را نگریسته و سپس به راه خود ادامه می‌‌دهد که در فاصله ۵۰ تا ۱۰۰ متر بعد از محل درگیری احساس می کند که دو نفر سوار بر یک موتور از سمت درگیری به سمت وی می آیند که احساس ترس کرده و اقدام به فرار میکند که به واسطه عدم توانایی در کنترل موتور سیکلت به زمین میخوردو آسیب می‌بیند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: فرد مضروب در اظهاراتش گفت که نفرات با دسته چاقو ضرباتی را به بازوی وی وارد می‌کنند که منجر به جراحت شدید از ناحیه بازو می‌شود.

وی گفت: نامبرده پس از مراجعه به کلانتری به پزشک قانونی جهت تشخیص میزان دقیق آسیب‌دیدگی معرفی می شود.

سرهنگ موقوفه ای با بیان این مطلب که بحث سرقت در این پرونده کاملا منتفی است خاطرنشان کرد: علت اینکه چرا این افراد از دعوا جدا شده و به سمت این شخص آمده اند در دست بررسی است؛ همچنین ضاربین هم تحت تعقیب قضایی و انتظامی قرار دارند.

انتهای پیام/

نظر شما