شناسهٔ خبر: 49594184 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: بسیج نیوز | لینک خبر

مشارکت ۴۵ درصدی در طرح ملی آجر به آجر

در پویش "به رنگ مدرسه" طرح ملی آجر به آجر، استان خوزستان تاکنون در مشارکت پیشتاز بوده است.

صاحب‌خبر -
رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز خوزستان با اشاره به وضعیت استان در پویش "به رنگ مدرسه" طرح ملی آجر به آجر اظهار کرد: در پویش "به رنگ مدرسه" که از نیمه شهریور آغاز شد، خوزستان در مشارکت تاکنون پیشتاز بوده و توانسته ۴۵ درصد از کل مشارکت‌های سطح کشور را از آن خود کند. 

زیبا صالح‌پور افزود: از کل مشارکت‌هایی که تاکنون در سومین پویش طرح ملی آجر به آجر صورت گرفته است، ۴۵ درصد سهم استان خوزستان و ۵۵ درصد سهم مشارکت سایر استان‌های کشور است.

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز خوزستان خاطرنشان‌کرد: در این پویش دانش آموزان می‌توانند نقاشی‌های خود را در سایت طرح ملی آجر به آجر به نشانی https://ajorbajor.ir بارگذاری کنند. به ازای بارگذاری نقاشی‌ها، کودکان جایزه می‌گیرند و یکی از شرکت‌ها معادل ریالی را به ازای هر نقاشی برای ساخت مدرسه به ما پرداخت می‌کند.

پویش سوم طرح ملی آجر به آجر به نام "به رنگ مدرسه" از نیمه شهریور ماه آغاز شده است. در این پویش که جنبه فرهنگی دارد از کودکان ۶ تا ۱۲ سال درخواست می‌شود تا با کشیدن نقاشی با موضوع «مدرسه دوست داشتنی من»، مردم و خانواده‌های خود را برای مدرسه‌سازی ترغیب کنند.

این پویش سه هدف «ترویج فرهنگ مدرسه‌سازی بین کودکان و نوجوانان و خانواده‌ها»، «افزایش آگاهی مردم» و «استفاده از ظرفیت کودکان برای استفاده از هنر کودکان جهت تشویق مردم در امر مدرسه‌سازی» را دنبال می‌کند.

نظر شما