شناسهٔ خبر: 49579112 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

ارائه نسل جدید تلویزیون‌ها در شرکت آمازون

شرکت آمازون در تلاش برای تولید و انبوه سازی تلویزیون‌های خود بوده که طی این مسیر در رقابت با شرکت‌های LG و Samsung است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از theverge: به گفته اینسایدر، شرکت آمازون قرار است تلویزیون‌های مارک آمازون را تا ماه اکتبر در ایالات متحده عرضه کند. به نقل از اینسایدر، این تلویزیون‌ها دارای الکسا، اندازه صفحه نمایش "در محدوده ۵۵ تا ۷۵ اینچ" هستند و توسط گروهی مانند TCL طراحی و تولید می‌شوند. اینسایدر می‌گوید این شرکت همچنین در حال توسعه تلویزیونی است که در داخل طراحی شده است، اما مشخص نیست که چه زمانی ممکن است منتشر شود.

شرکت آمازون در حال حاضر برنامه‌های زیادی برای این تلویزیون دارد و با Best Buy برای فروش تلویزیون‌های Toshiba و Insignia که نرم افزار Fire TV آمازون را اجرا می‌کنند، همکاری می‌کند.

 تلویزیون‌های شرکت آمازون

این شرکت یک تلویزیون با مارک AmazonBasics در هند ارائه می‌دهد که دارای Amazon Fire TV Stick و Amazon Fire TV Cube است و کاربران می‌توانند این برنامه‌ها را به تلویزیون وصل کنند. اما این تلویزیون جدید با نام تجاری آمازون می‌تواند نشان دهد که این شرکت تلاش‌های موثر خود در زمینه ساخت تلویزیون را برای رقابت مستقیم با تلویزیون‌های شرکت‌های بزرگ فناوری  چون LG و Samsung افزایش می‌دهد.

بیشتر بخوانید

انتهای پیام/

نظر شما