شناسهٔ خبر: 49579101 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: دانشجو | لینک خبر

سیتی ۶ - ۳ لایپزیش؛ شروع طوفانی نایب قهرمان

منچسترسیتی در دیداری تماشایی و فوق العاده موفق شد با نتیجه ۳-۶ لایپزیش را شکست دهد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، منچسترسیتی که فصل گذشته برای اولین بار به فینال لیگ قهرمانان رسید، این فصل نیز این تورنمنت را طوفانی اغاز کرده و موفق شد با نتیجه 3-6 از سد لایپزیش عبور کند.

منچسترسیتی بازی را مطابق انتظار هجومی آغاز کرد و بعد از خلق یکی دو موقعیتی در دقیقه 16 به گل اول دست یافت. ارسال کرنر جک گریلیش از سمت چپ با ضربه سر ناتان آکه همراه بود و توپ بعد از برخورد به دیرک افقی وارد دروازه لایپزیش شد.

اما حملات سیتی ادامه یافت و این تیم در دقیقه 27 به شکلی عجیب به گل دوم هم دست یافت. ارسال کوین دی بروین از سمت راست را موکیله به شکلی عجیب و با ضربه سر وارد دروازه خودی کرد تا برتری سیتی دو برابر شود.

در دقیقه 36 جک گریلیش با حرکتی تماشایی به عمق زده و با ضربه ای زمینی دروازه لایپزیش را تهدید کرد، اما گولاسچی عکس العمل خوبی نشان داده و دروازه تیمش را نجات داد.

اما در دقیقه 42 لایپزیش یکی از گل های دریافتی را جبران کرد. ضرربه سر موکیله در سمت راست محوطه با ضربه سر تمام کننده انکونکو همراه شده و دروازه ادرسون بدین ترتیب باز شد.

اما در دقیقه 45 سیتی روی هند کلوسترمن صاحب یک ضربه پنالتی شد که ریاض محرز این فرصت را با ضربه ای دقیق و خلاف جهت تبدیل به گل کرد و منچسترسیتی در نهایت با برتری 1-3 راهی رختکن شد.

اما لایپزیش از همان ابتدای نیمه دوم در صدد جبران برآمده و به گل دوم هم دست یافت. روی ارسال دنی اوملو، این بار نیز انکونکو بدون مدافع یارگیر و با ضربه سر دقیق خود موفق شد دروازه سیتی را باز کند.

سیتی دوباره توپ و میدان را در اختیار گرفته و در دقیقه 57 به گل چهارم رسید. جک گریلیش، ستاره جدید این تیم از سمت چپ حرکت کرده و با یک ضربه دقیق و پای راست موفق شد دروازه گولاسچی را باز کند.

اما دقایقی بعد بود که روی پاس پولسن در سمت راست محوطه، کریستوفر انکونکو در گوشه محوطه جریمه صاحب موقعیت شده و با ضربه ای دقیق و زمینی به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد.

اما این پایان کار نبود و در دقیقه 76 ژائو کانسلو، مدافع پرتغالی سیتی پشت محوطه لایپزیش صاحب توپ شده و با یک ضربه فوق العاده و غیرقابل مهار گل پنجم سیتی را به ثمر رساند.

اما در دقیقه 85 و روی رفت و برگشت در محوطه لایپزیش، توپ در گوشه محوطه به گابریل ژسوس رسید و او با ضربه ای محکم به طاق دروازه موفق به گلزنی شد تا در نهایت سیتی -6 حریف خود را مغلوب بکند.

نظر شما