شناسهٔ خبر: 49579022 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

رفع تصرف اراضی ملی و تخریب ویلای غیرمجاز در رامسر

سرپرست اداره منابع طبیعی شهرستان رامسر گفت: ۱۷ هزار و ۵۴۲ مترمربع از اراضی ملی و یک دستگاه ساختمان به مساحت ۳۰۰ متر مربع واقع در روستای پتک رامسر رفع تصرف و قلع و قمع شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، یاسر منتظری با اعلام این خبر اظهار کرد: عملیات رفع تصرف و تخریب ویلای غیرمجاز در اراضی ملی در اجرای حکم قطعیت یافته قضائی پس از صدور رای و به دنبال آن با پیگیری‌های کارشناسان حقوقی این اداره و همکاری مراجع قضائی و اعضای شورای تامین شهرستان انجام شد.

وی افزود: حکم قضائی مبنی بر رفع تصرف ۱۷ هزار و ۵۴۲ مترمربع از اراضی ملی و برگشت آن به بیت‌المال و قلع و قمع آثار اعیانی شامل یک دستگاه ساختمان به مساحت ۳۰۰ مترمربع واقع در روستای پتک از توابع بخش مرکزی شهرستان رامسر با حضور نماینده دادستان، مامورین اجرای احکام و نیروی انتظامی و همچنین فرماندهی و نیروهای یگان حفاظت به همراه مسؤول واحد منابع طبیعی دریاپشته اجرا شد.

سرپرست اداره منابع طبیعی شهرستان رامسر خاطرنشان کرد: وظیفه ذاتی همکاران پرتلاش اداره منابع طبیعی و آبخیزداری، حفاظت و حراست از منابع ملی است و در این راستا با متخلفین و متجاوزین به منابع طبیعی برخورد قانونی خواهد شد.

منتظری از مردم شهرستان خواست قبل از خرید املاک و مستغلات و انجام هرگونه ساخت و ساز نسبت به اخذ استعلام از اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رامسر اقدام کنند تا شاهد اینگونه اتفاقات در آینده نباشیم.

وی گفت: مردم در صورت مشاهده هر گونه تخلف، تصرف در عرصه‌های جنگلی و مرتعی، مراتب را از طریق شماره تلفن‌های ۱۳۹ و ۱۵۰۴ یگان حفاظت منابع طبیعی اطلاع‌رسانی کنند.

انتهای پیام/۸۶۰۴۱/ج

نظر شما