شناسهٔ خبر: 49578948 - سرویس گوناگون
نسخه قابل چاپ منبع: رکنا | لینک خبر

فال ابجد امروز / 25 شهریور ماه + فیلم

رکنا : فال ابجد امروز را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می توانید در رکنا مطالعه کنید.

صاحب‌خبر -

فال ابجد یکی از فال های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس 4 حرف الفبای فارسی انجام می شود. در فال ابجد مشاهده می کنید که 4 حرف الف، ب، ج ، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می دهند. فال ابجد خود را در ادامه ملاحظه کنید.

فال ابجد متولدین فروردین

فروردین

ابجد فال شما : د ج د

تعبیر : برای رسیدن به این نتیجه ای که مد نظرتان است و همچنین پایان یافتن کاری که در حال انجامش هستید باید تا بیست و پنجم ماه بعد منتظر بمانید و تمام تلاش تان را بکنید، با کمی سهل انگاری این امر تا 5 وعده به تعویق می‌افتد.

 

فال ابجد متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر : اگر نیت به برطرف شدن مشکلات عاطفی دارید و این قضیه شما را آزار می‌دهد، متاسفانه زمان دقیقی برای آن وجود ندارد و فعلا باید منتظر بمانید چرا که به نظر می رسد این رابطه به انتها رسیده است.

 

فال ابجد متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما : آ ب آ
 

تعبیر : اگر موانعی در مسیر زندگی تان پدید آمده و یا رقیبی در یک ماجرای احساسی برایتان وجود دارد باید تا ۶ وعده منتظر بمانید و از انجام هر کاری برحذر باشید در غیر این صورت این قضیه بسیار به طول می انجامد.

 

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما : ب ب ب

تعبیر : برای رخ دادن رویدادی که مد نظرتان است باید تا فصل بهار سال آینده منتظر بمانید و کمی صبر و حوصله به خرج دهید. این امر مطمئناً در بیست و نهم ماه‌های فروردین ، اردیبهشت و یا خرداد رخ می دهد.

 

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما : ج آ آ

تعبیر : برای رسیدن به هدفی که دارید باید خودتان را آماده کنید چرا که تا یک وعده دیگر برایتان رخ خواهد داد و حتی شاید همین فردا خبرهای خوبی به دست تان برسد.

 

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما : د د آ

تعبیر : متاسفانه برای از بین رفتن مشکلاتی که در زندگی تان وجود دارد یک تاخیر طولانی افتاده و اگر خوش شانس باشید باید تا زمستان منتظر بمانید.

 

فال ابجد متولدین مهر

 

مهر

ابجد فال شما : د ب ج

تعبیر : اگر نیت به بهبود فراوان اوضاع اقتصادی تان دارید مطمئنا زمان زیادی برای رسیدن به آن نیاز است و باید بسیار تلاش و کوشش به خرج دهید پس فعلا منتظر نباشید.

 

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما : ب آ ج

تعبیر : نگران نباشید که نیتی که در سر دارید تا 3 وعده دیگر برایتان حاصل می شود، منظور از 3 وعده 3 روز، 3 هفته و یا 3 ماه است، در بدترین حالت ممکن است این امر تا 3 سال به تعویق بیفتد.

 

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما : ج آ ب

تعبیر : مقصودی که مد نظرتان است تا پایان تابستان سال آینده برایتان به طول خواهد انجامید و زودتر از آن نباید منتظر بمانید اما با نتایج مثبتی همراه خواهد بود.

 

فال ابجد متولدین دی

دی

 

ابجد فال شما : د د د

تعبیر : اگر مسائل ناراحت‌کننده‌ای در زندگی تان وجود دارد و نیت به برطرف شدن آن دارید این امر تا 2 وعده دیگر برایتان حاصل می شود و اتفاقات خوبی رخ خواهد داد.

 

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما : آ آ آ

تعبیر : مقصودی که در نظر دارید خیلی زودتر از آنچه که فکرش را بکنید برایتان روی می دهد حتی شاید تا 2 روز آینده خبرهای خوبی به دست تان برسد پس نگران نباشید و خودتان را آماده کنید.

 

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما : ب آ ج

تعبیر : برای برطرف شدن مشکلات عاطفی که در زندگی تان به وجود آمده نمی‌توان زمان خاصی مشخص کرد اما مطمئنا این وعده نزدیک است و حتی شاید تا پایان سال همه چیز حل شود.

اخبار وبگردی را در اینجا بخوانید:

  • جزئیات خودکشی معلم ریاضی در فارس+عکس و گفتگو با برادر غلام عباس یحیی پور

    جزئیات خودکشی معلم ریاضی در فارس+عکس و گفتگو با برادر غلام عباس یحیی پور

آیا این خبر مفید بود؟
9 3

نظر شما