شناسهٔ خبر: 49578561 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: خبر ورزشی | لینک خبر

لیگ قهرمانان اروپا

لیورپول برنده نبرد دیوانه‌وار با میلان/ برد دراماتیک رئال و قاطع سیتی/ پاریسی‌ها با مثلث رؤیایی هم نبردند/ گل طارمی پرپر شد!

در دومین شب از دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، لیورپول، رئال‌مادرید و منچسترسیتی در حالی رقبا را شکست دادند که پاری‌سن‌ژرمن و اتلتیکومادرید متوقف شدند.

صاحب‌خبر -
خبرورزشی -

هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با برتری لیورپول، منچسترسیتی و رئال‌مادرید و توقف تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن و اتلتیکومادرید خاتمه یافت.

در گروه A پاری‌سن‌ژرمن که از مثلث مسی، نیمار و امباپه بهره می‌برد مقابل کلوب بروژ با تساوی ۱-۱ متوقف شد. برای پاریسی‌ها اِررا در دقیقه ۱۵ گل زد، اما واناکن در دقیقه ۲۷ کار را به تساوی کشاند.

شادی گل اِررا؛ بروژ - پاری‌سن‌ژرمن

در دیداری عجیب و پرگل هم منچسترسیتی ۶ بر ۳ مقابل لایپزیش پیروز شد. آکه، موکیله (گل‌به‌خودی)، محرز (پنالتی)، گریلیش، کانسلو و ژسوس در دقایق ۱۶، ۲۸، ۲+۴۵، ۵۶، ۷۵ و ۸۵ برای سیتی و انکونکو در دقایق ۴۲، ۵۱ و ۷۳ برای لایپزیش گل زدند.

منچسترسیتی - لایپزیش

در گروه B در نبردی هیجان‌انگیز و تماشایی لیورپول در ورزشگاه آنفیلد مقابل میلان به برتری ۳ بر ۲ رسید.

لیورپول این بازی را تهاجمی آغاز کرد و خیلی زود هم به گل رسید. دقیقه ۹ ارسال آرنولد به پای توموری برخورد کرد و به درون دروازه رفت. اما دقیقه ۱۴ صلاح ضربه پنالتی‌اش را به دستان مانیان کوبید. در ادامه باز هم لیورپول موقعیت‌های خوبی داشت، ولی به گل نرسید تا در این نیمه به بدترین شکل ممکن تنبیه شود. ربیچ و دیاس از تزلزل خط دفاعی میزبان استفاده کردند و دقایق ۴۲ و ۴۴ میلان را به ۲ گل رساندند.

نیمه دوم لیورپول خیلی زود گل تساوی را زد. دقیقه ۴۹ صلاح پنالتی‌ای که هدر داده بود را هم جبران کرد. تداوم برتری لیورپول با زدن گل سوم توسط هندرسون در دقیقه ۶۹ تکمیل شد. شوت سرضرب کاپیتان به گوشه دروازه مانیان رفت که این گل برتری تا پایان بازی پابرجا ماند.

شادی گل صلاح؛ لیورپول - میلان

در بازی دیگر این گروه هم پورتو در حالی مقابل اتلتیکومادرید با تساوی بدون‌گل به کارش خاتمه داد که می‌توانست پیروز میدان باشد. دقیقه ۸۰ گلی که مهدی طارمی زد را داور پس از بررسی توسط VAR رد کرد، چرا که توپ قبل از ورود به دروازه به دست مهاجم ایرانی برخورد کرد.

مهدی طارمی؛ اتلتیکو - پورتو

در گروه C هم آژاکس بردی قاطع و عجیب مقابل میزبانش اسپورتینگ‌لیسبون کسب کرد. هلندی‌ها ۵ بر یک بردند و در این دیدار برای‌شان آلر در دقایق ۲، ۹، ۵۱ و ۶۳ موفق شد ۴ گل بزند. برخوایس در دقیقه ۳۹ دیگر گل‌شان را زد. پائولینیو در دقیقه ۳۳ هم تک‌گل اسپورتینگ را به ثمر رساند.

دورتموند ساعاتی قبل در دیگر بازی این گروه ۲-۱ از سد بشیکتاش گذشت.

اسپورتینگ - آژاکس

در گروه D هم رئال‌مادرید که مهمان اینتر بود با یک گل موفق شد پیروز شود. در این بازی دقیقه ۸۹ تنها گل رئال را رودریگو زد تا بردی دراماتیک برای مادریدی‌ها به ثبت برسد.

شریف هم در دیگر بازی این گروه ساعاتی پیش ۲ بر صفر مقابل شاختار پیروز شد.

شادی گل رودریگو؛ اینتر - رئال‌مادرید

نظر شما