شناسهٔ خبر: 49553761 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: راهبرد معاصر | لینک خبر

جزئیات ثبت نام واکسن خانواده کادر درمان

سامانه نوبت دهی واکسیناسیون از امروز برای ثبت نام واکسن خانواده کار درمان باز شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش راهبرد معاصر با اعلام وزارت بهداست از امروز سامانه نوبت دهی واکسیناسیون برای ثبت نام واکسن خانواده کادر درمان باز شد. بر این است افراد 18 سال به بالای اعضای خانواده پزشکان و پرستاران سراسر کشور می توانند با مراجعه به سامانه نوبت دهی به آدرس salamat.gov.ir ثبت نام کرده و بلافاصله زمان و محل تزریق را انتخاب کنند. البته ابن امکان برای افرادی است که کد ملی آنها در اختیار مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت است.

 

واکسن خانواده کادر درمان

 

اطلاعیه ثبت نام واکسن خانواده کادر درمان

مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از باز شدن سامانه نوبت‌دهی واکسیناسیون برای خانواده کادر درمان کشور خبر داد. در این اطلاعیه آمده است: از هم‌اکنون افراد ۱۸ سال به بالا از خانواده پزشکان و پرستاران سراسر کشور که کد ملی آنها در اختیار مرکز فناوری اطلاعات وزارت بهداشت قرار گرفته می‌توانند با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir بلافاصله محل و زمان تزریق واکسن را انتخاب کنند.

بنابر اعلام وبدا، براساس این اطلاعیه، اگر اعضای خانواده هریک از پزشکان یا پرستاران قادر به ورود به سامانه salamat.gov.ir نبودند لطفا با مراجعه به سایت سازمان نظام پزشکی/پرستاری اطلاعات خانواده خود را تکمیل فرمایند. چند روز پس از این کار، قادر به ثبت‌نام از طریق سامانه نوبت‌دهی واکسن خواهند بود.

 

ثبت نام واکسن خانواده کادر درمان

 

فیلم/ نحوه ثبت نام در سامانه نوبت دهی واکسیناسیون

 

<div id="video-display-embed-code_318224" ><script type="text/JavaScript" src="https://rahbordemoaser.ir/fa/news/play/embed/102196/318224?width=400&height=300"></script></div>
 

نظر شما