شناسهٔ خبر: 48651105 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

پیام خداحافظی آذری جهرمی همزمان با آخرین جلسه هیئت دولت

آذری جهرمی، وزیر ارتباطات دولت دوازدهم همزمان با آخرین جلسه هیئت دولت، پستی را در فضای مجازی منتشر و نوشته ای را برای مردم به اشتراک گذاشت.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ساعاتی پیش آخرین جلسه کابینه دولت دوازدهم برگزار شد و پس از 8 سال پایان کار دولت تدبیر و امید فرارسید. محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور در دولت دوازدهم نیز به همین مناسبت تصویری را در صفحه مجازی خود منتشر و در جایگاه وزیر ارتباطات از مردم خداحافظی کرد.

جهرمی در پستی که منتشر کرده نوشته است:

"و امروز، آخرین روز دولت دوازدهم بود.
این هم احتمالاً آخرین عکسیه که من بعنوان وزیر ارتباطات از خودم منتشر می‌کنم. البته که همیشه برای شما محمد جواد بودم و شما هم همیشه به من لطف داشتید.
باید از خیلی‌ها تشکر کنم؛ از‌ همکارانم که صادقانه و مجدانه در این ۴سال تلاش کردند و زحمت کشیدند. از همسرم و فرزندانم که نبودن من رو در کنارشون در این ۴ سال تحمل کردند. از شما مردم عزیز که اگه خدمات ما وصل بود، لطف داشتید. اگه خدمات ما دچار اختلال بود لطف‌تون بیشتر
من سعی‌م این بود که همیشه در کنار شما باشم؛ چه در کرونا، چه در سیل، چه در زلزله‌، چه تو خنده‌ها و شادی‌هامون…
در هر حال، هر چه کردم وظیفه‌م بود و البته شما شایسته‌ی بیشتر از این‌ها هستید. امیدوارم از اشکالات هم به بزرگواری خودتون گذشت کنید.

مخلص‌ همه شما
محمدجواد
"

خداحافظی جهرمی از مردم

بیشتر بخوانید

انتهای پیام/

نظر شما