شناسهٔ خبر: 48451771 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: پارسینه | لینک خبر

زن تشنه خوزستانی کیست ؟! + راز عکس جنجالی بی آبی که فاش شد + فیلم

عکس پیرزن خوزستانی که درحال نوشیدن آب در وسط بلوار است این روزها جنجال زیادی به پا کرده اما این عکس پشت پرده ناگفته دارد.

صاحب‌خبر -
زن تشنه خوزستانی درحال نوشیدن آب از کف خیابان یک عکس با کلی کپشن در اینستاگرام.  زن تشنه خوزستانی که سالهاست از دنیا رفته است. عکس‌های این روز‌ها فضای مجازی را پرکرده. اما عکس زن تشنه خوزستانی ناگفته‌های زیادی دارد. ا ینکه عکس زن تشنه خوزستانی برای ۱۵ سال پیش است. اینکه زن تشنه خوزستانی بی خانمان بوده و هوش و حواس درستی نداشته است. هرچند ماجرای این عکس از زن تشنه خوزستانی به این روز‌ها و بحران کم آبی در خوزستان برنمی گردد، اما نباید فراموش کرد، حال و احوال خوزستان این روز‌ها تعریف چندانی ندارد.

mp4
<div id="video-display-embed-code_1427266" ><script type="text/JavaScript" src="https://parsine.com/fa/news/play/embed/718931/1427266?width=800&height=600"></script></div>

حدودا از ۱۰ روز پیش عکسی از یک پیرزن خوزستانی درحالی که مشغول نوشیدن آبی است که در کف خیابان جمع شده منتشر شده است. انتشار این عکس با بحران کم آبی که این روز‌ها دامن گیر خوزستان شده باعث شد تبدیل به یک ترند شود. بسیاری از صفحات در فضای مجازی با انتشار عکس پیرزن خوزستانی متن‌های سوزناکی نوشتند و با مردم خوزستان هم دردی کردند. اما این عکس پشت پرده عجیبی داشت.

چند روز بعد منبع اصلی این عکس که یک سایت عکاسی خبری بود اعلام کرد، عکس برای سال ۲۰۰۵ میلادی است یعنی ۱۵ سال  قبل. در این میان خبرنگاری به خرمشهر رفت و در محلی که عکس پیرزن خوزستانی در آنجا گرفته شد بود مراجعه کرد.

درجریان این گزارش یکی از کسبه‌های محل با دیدن این عکس اینطور گفت:

درست است، عکس در همین نقطه گرفته شده است، اما مربوط به دهه هشتاد است.

او گفت: این پیرزن بی خانمان بود و هوش حواس درستی نداشت. حالا هم سالهاست که از مرگ او می‌گذرد.

نظر شما