شناسهٔ خبر: 47047596 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: ایمنا | لینک خبر

آمار کرونا قزوین ۱۵ اردیبهشت؛ ۹ فوتی و ۸۰ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در این استان را تشریح کرد.

صاحب‌خبر -

محمدحسن ارداقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان قزوین در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت_ اظهار کرد: در این مدت زمان ۸۰ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین شناسایی شده و ۲۲۰ مورد جدید قطعی و مشکوک مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های سطح استان بستری شدند.

وی افزود: در ۲۴ ساعت گذشته، ۹ فوتی مبتلا به کرونا در استان قزوین گزارش شده و آمار مجموع جان باختگان مبتلایان به کووید ۱۹ در استان از ابتدا تاکنون به هزار و ۶۱۲ نفر رسیده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۰ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

ارداقیان ادامه داد: در وضعیت کنونی ۵۴۴ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان قزوین شناسایی و بستری شده‌اند که از این تعداد ۴۰ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون ۳۳ هزار و ۱۸۱ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین بستری شده‌اند.

نظر شما