شناسهٔ خبر: 47047433 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

معاون دانشگاه آزاد عنوان کرد:

توجه به منزلت اعضای هیأت علمی مهم‌ترین اولویت دانشگاه آزاد است

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: توجه به معیشت و منزلت اعضای هیأت علمی مهم‌ترین اولویت دانشگاه آزاد اسلامی است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، مراسم مجازی گرامیداشت روز معلم و تقدیر از استادان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین با حضور برخط دکتر فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر اصغر کشت کار سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین، رضا شعبان نژاد سرپرست ناحیه جنوب و غرب استان قزوین و هیات رییسه واحد قزوین برگزار شد.

دکتر فرزاد جهان بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در این مراسم، ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت علی (ع) و تبریک روز معلم، در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطر شهید مطهری به روایات اهل بیت (ع) در خصوص جایگاه رفیع معلم اشاره کرد و گفت: در فرهنگ اهل بیت(ع) نسبت به جایگاه برجسته معلمان بسیار تاکید شده است.

وی افزود: حضرت علی (ع) در خصوص جایگاه رفیع معلمی می فرمایند: «هر وقت معلم تان وارد جلسه ای شد به نشانه احترام از جای خود برخیز، هر چند که امیر باشی.» این تاکید ایشان نشان از جایگاه بسیار مهم معلم در نزد اهل دین است.

جهان بین تاکید کرد: وظیفه ما نیز به عنوان مسئول، این است که بهترین برنامه ریزی ها را برای ارتقای شان و منزلت استادان در دانشگاه آزاد اسلامی داشته باشیم.

وی یادآور شد: مطمئناً بدون حضور استادان، پیشبرد فعالیت های فرهنگی در دانشگاه میسر نخواهد بود. در همین راستا توجه به معیشت اعضای هیات علمی از مهم ترین اولویت های دانشگاه آزاد اسلامی است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه به نقش استادان و اثرگذاری آنان بر دانشجویان اشاره و خاطرنشان کرد: استادان با رفتار، کلام و یا حتی با سکوت خود، بر دانشجویان تاثیر بسزایی دارند.

نظر شما