شناسهٔ خبر: 47047390 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

دستگیری ۱۸ متهم در شهرستان بهار

فرمانده انتظامی شهرستان بهار از دستگیری ۱۸ متهم در نتیجه اجرای طرح‌های مختلف انتظامی طی ۴۸ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.

صاحب‌خبر -

بزرگعلی نوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: در پی استمرار اجرای طرح‌های انتظامی در شهرستان بهار، با هدف نا امن کردن محلات جرم‌خیز، پاکسازی نقاط آسیب‌زا و ارتقای احساس امنیت، یگان‌های انتظامی شهرستان بهار با بهره‌گیری از مشارکت و همدلی شهروندان با استفاده از تمام توان و امکانات موجود به اجرای طرح‌های مربوطه پرداختند.

وی با بیان اینکه در اجرای این طرح، ۱۰ سارق و هشت خرده‌فروش مواد مخدر دستگیر و مقادیری انواع مواد مخدر، یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه و هشت فقره سرقت نیز کشف شد افزود: سه دستگاه وسائل نقلیه متخلف نیز در نتیجه اجرای طرح ارتقاء انضباط اجتماعی توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضائی، از همکاری شهروندان با پلیس در راستای اجرای طرح های انتظامی تقدیر و تشکر کرد و خواستار استمرار این تعامل و همکاری آنان شد.

وی در ادامه سخنانش از کشف ۱۲ راس گوسفند فاقد مجوز بهداشتی در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان بهار در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز با هماهنگی قضائی حین انجام ایست و بازرسی مقطعی در محورهای مواصلاتی شهرستان، به یک دستگاه کامیونت مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

نوری با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو، ۱۲ رأس گوسفند فاقد مجوز بهداشتی کشف و یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد گفت: کارشناسان ارزش احشام کشف شده را ۴۰۰ میلیون ریال اعلام کرده اند.

انتهای پیام/ 3140/

نظر شما