شناسهٔ خبر: 47047315 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

دستیار رئیس سازمان تبلیغات در حوزه‌ ارتباطات فرهنگی انقلاب اسلامی معرفی شد

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در حکمی علیرضا نادعلی را به عنوان دستیار خود در حوزه‌ ارتباطات فرهنگی انقلاب اسلامی معرفی کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در حکمی علیرضا نادعلی را به عنوان دستیار خود در حوزه‌ ارتباطات فرهنگی انقلاب اسلامی معرفی کرد.

در حکم حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی برای علیرضا نادعلی چنین آمده است:

برادر ارزشمند و انقلابی‌ام، جناب آقای علیرضا نادعلی 

در فصل نوین حرکت تحول‌خواهانه سازمان تبلیغات اسلامی و هم‌قدم با گام دوم انقلاب عزیزمان، هم‌چنین با توجه به اهمیت ترابطِ فعال با نخبگان، مؤثرین و تلاشگران عرصه‌های اندیشه، تربیت، هنر، تبلیغ و رسانه سپهرِ فرهنگیِ انقلاب اسلامی در راهبریِ جمعی و توأم با اجتماعِ هممِ عالیه همه نخبگان و خواصِ این زیست‌بوم به سمت و سوی تمدن نوین اسلامی، جناب‌عالی را که علاوه بر حسن سابقه در این سازمان و در جریان فرهنگی انقلاب، بحمدالله به اهمیت مقوله ارتباطات مؤثرین و جریان تواصیِ به حق و صبر بین ایشان، در حوزه فرهنگ واقفید و واجد صلاحیت‌های لازم برای پیشبرد این مسأله اساسی هستید، به‌عنوان «دستیار اینجانب در حوزه‌ ارتباطات فرهنگی انقلاب اسلامی» منصوب می‌کنم.

هم‌چنین لازم می‌دانم همه معاونین، مدیران کل مستقل و استانی، رؤسای بنیادها و مدیران عامل مؤسسات سازمان، نهایت همکاری و همراهی را با جناب‌عالی در انجام مأموریت‌ها و فعالیت‌های حوزه مهم مسؤولیتی‌تان معمول‌ دارند.

در این‌جا لازم می‌دانم بابت زحمات شبانه‌روزی حضرت‌عالی در جایگاه مدیرکل حوزه ریاست، صمیمانه تشکر و توفیق‌تان را در سربازی و خدمت به اسلام و انقلاب از درگاه خداوند متعال مسألت نمایم. 

محمد قمی
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی

انتهای پیام/

نظر شما