شناسهٔ خبر: 46558582 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

رئیس ستاد انتخابات استان تهران:

ثبت نام ۵۴ داوطلب میاندوره‌ای مجلس خبرگان در تهران قطعی شد

رئیس ستاد انتخابات استان تهران گفت: در مجموع ۷ روز ثبت نام داوطلبین میاندوره ای مجلس خبرگان در تهران ۵۴ داوطلب ثبت نام نهایی شدند.

صاحب‌خبر -

به گزارش برنا، شکرالله حسن بیگی در مورد وضعیت ثبت نام داوطبین انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان، اظهار داشت: ثبت نام از داوطلبین انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان از ۱۳ فروردین تا ۱۹ فروردین ساعت ۱۸ ادامه داشت.

وی افزود: در پی رحلت آیات امینی،تسخیری و بطحایی، سه کرسی از ۱۶ کرسی خبرگان در استان تهران خالی شده که در انتخابات ۲۸ خرداد وضعیت این سه کرسی مشخص می شود.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران عنوان کرد: در مجموع ۷ روز ثبت نام ۵۴ داوطلب ثبت نام نهایی و قطعی شدند و پرونده یک داوطلب در حال بررسی است که در صورت تکمیل ثبت نام ۵۵ داوطلب نهایی می شود.

حسن بیگی گفت: بررسی صلاحیت ها و بقیه موارد مرتبط با داوطبین مجلس خبرگان به عهده شورای نگهبان است و فقط در جلسه ای با حضور هیئت نظارت استان تهران با حضور آقای فرهاد رهبر در مورد تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان، زمان و نحوه استفاده این نامزدها از ظرفیت صدا و سیما برای تبلیغات تصمیم گیری می شود.

 

بیشتر بخوانید:

  • بین اصولگرایان تفکیک نظامی و غیر نظامی نداریم/ به مسئولان دولت نهم و دهم لقب احمدی نژادی ندهیم/ نباید تصور شود نظامی فردی دیکتاتور است
  • دنیا تنها صدای رهبری، رییس جمهور و ظریف را می‌شنود/ در دولت احمدی نژاد قانون و ثروت مردم را تصرف کردند/ روند نهاد اجماع ساز دموکراتیک نبود/ اگر مسئول بودم جلوی افرادی که ناپخته حرف می‌زنند، می‌ایستادم

نظر شما