شناسهٔ خبر: 46558525 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

احداث باند دوم دیهوک به بیرجند ردیف اعتباری گرفت

گروه استانها_ نماینده طبس، فردوس، بشرویه و سرایان در مجلس گفت: احداث باند دوم دیهوک به بیرجند با همکاری استانداران سابق و فعلی و مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی کد دار شد و از اعتبارات ملی ساخته خواهد شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  بیرجند،  حجت الاسلام مجیدنصیرایی درنوزدهمین سفر خود به حوزه انتخابیه با حضور در نهاد امامت جمعه دیهوک،ضمن دیدار با حجت الاسلام صادقی از سفر دکتر جان بابایی معاون وزیر بهداشت ودرمان به حوزه انتخابیه در روز یکشنبه 22 فروردین ماه جاری خبردادو اظهارداشت: برنامه‌‌های خوبی وارد عملیات اجرایی می‌شود.

وی افزود: برای بهسازی جاده روستایی اسماعیل آباد تا دهنو تامین اعتبار شد که عملیات اجرایی آن در سال 14 آغاز می‌شود و برای تعویض شبکه فرسوده آب در بخش دیهوک نیز پیگیری شده که با حصول نتیجه، گزارش آن به مردم داده خواهد شد و تا اجرایی شدن تامین آب روستای پیکوه کوتاه نمی‌آییم و هیچ کارشکنی پذیرفته نیست و باید هرچه سریعتر به نتیجه رسد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به شعار سال امر شده توسط مقام معظم رهبری با موضوع تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زادیی‌ها اشاره کرد و افزود: در حوزه شخصی، هیچ کار فردی از جمله اقتصاد و آموزش و غیره ندارم و تمام وقت خود را بعنوان نماینده، صرف مردم کرده و با تمام توان دنبال حل مشکلات مردم و حوزه انتخابیه هستم و خود را موظف به کار برای تحول و حرکت در منطقه غرب استان خراسان جنوبی کرده ام.

حجت الاسلام نصیرایی تصریح کرد: سعی کرده ایم به کارهایی بپردازیم که از دل آنها چند منفعت برای مردم بیرون آید و هرگز وارد حواشی نشده و نخواهم شد و با برنامه و اولویت‌بندی حرکت می‌کنیم.

عضو شورای عالی گردشگری کشور افزود: تلاش برای توسعه بیمارستان یا مراکز درمانی یا سایر موارد در مراکز شهرستانها به معنی عدم پیگیری مشکلات بخش‌ها یا روستاها نیست و برای هر گوشه‌ای از منطقه برنامه ریزی شده و پیگیر مطالبات مردمی هستیم.

امام جمعه دیهوک ضمن قدردانی از نماینده مردم برای سفرهای مستمر به حوزه انتخابیه و حضور در جمع مردم گفت: مشکلات و کمبودهای بخش دیهوک را باید از مسئولان مطالبه کرد و وظیفه نماینده در حقیقت ورود به بخش اجرایی نیست اما از آنجاکه مردم برای پیگیری امور به نماینده خود امیدوار هستند؛ کمبودها و مطالبات را در حوزه‌های بهداشت و درمان؛ راه؛ آب؛ کشاورزی و دامداری و...را به حجت الاسلام نصیرایی منتقل می‌کنیم.

حجت الاسلام صادقی کمبود و اشکال در زیرساخت‌های جاده‌ای، درمان، آب و اینترنت را مطرح کرد.

انتهای پیام/250/ز

نظر شما