شناسهٔ خبر: 46558381 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

جزییاتی از حضور کارآگاهان خانم در پلیس آگاهی

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از حضور کارآگاهان خانم در پلیس آگاهی خبر داد و گفت: در حال حاضر تعداد خانم‌های کارآگاه محدود است، اما تصمیم داریم تعداد آن‌ها را افزایش دهیم.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری میزان - مهر نوشت: سردار علیرضا لطفی درباره حضور کارآگاهان خانم در پلیس آگاهی اظهار کرد: با افتخار اعلام می‌کنم که پلیس آگاهی در کشور از خبره‌ترین و کارآمدترین کارآگاهان استفاده می‌کند. خوشبختانه ما در پلیس آگاهی تهران بزرگ کارآگاه خانم هم داریم و در مأموریت‌ها از این بانوان هم کمک گرفته می‌شود.

وی افزود: البته در حال حاضر تعداد خانم‌های کارآگاه محدود است، اما تصمیم داریم تعداد آن‌ها را افزایش دهیم و از بانوان بیشتری برای بررسی‌های پرونده‌ها کمک بگیریم.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ بیان کرد: البته ذکر این نکته ضروری است که هر فردی در مجموعه پلیس آگاهی کار می‌کند «کارآگاه» نیست و باید برای رسیدن به درجه کارآگاهی دوره‌های مخصوصی را ببینند و در یک کلام کارآگاه شدن کار راحتی نیست.

سردار لطفی ادامه داد: خانم‌های کارآگاه در صحنه جرم هم می‌روند و تعداد پرونده‌های بسیاری را رسیدگی می‌کنند.

وی در پایان گفت: شاید جالب باشد بدانید که کارشناس سلاح ما در پلیس آگاهی تهران بزرگ، خانم است، همچنین خبرگان بسیار خوبی را در حوزه خانم‌ها داریم.

انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.
 

نظر شما