شناسهٔ خبر: 46054196 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: شبستان | لینک خبر

مدیرکل زندان‌های استان اصفهان تشریح کرد:

اهدای ۳۰ دستگاه تبلت به فرزندان زندانیان نیازمند به نیت امام رضا(ع)

ضیائی فرد گفت: در راستای اجرای طرح نذرهشتم ویژه زندانیان و خانواده‌های آنان به نیت امام رضا(ع) ۳۰ دستگاه تبلت به فرزندان زندانیان نیازمند اهدا شد.

صاحب‌خبر -

«محمود ضیائی فرد» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان اصفهان گفت:در راستای اجرای طرح نذرهشتم ویژه زندانیان وخانواده های آنان به نیت امام رضا(ع) ،تعداد هشت سرویس سیسمونی نوزاد و سی دستگاه تبلت به فرزندان زندانیان نیازمند اهدا شد.

مدیرکل زندان‌های استان اصفهان ادامه داد:اجرای طرح نذرهشتم ، یک طرح کشوری است که در زندان‌های سراسر کشور انجام می شود و در این استان نیز در طول یک ماه گذشته تا کنون ۴ مرحله انجام و مرحله پنجم نیز به فرزندان و همسران باردار زندانی با تامین هشت سرویس سیسمونی به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال است.


ضیائی فرد تصریح کرد:همچنین به دلیل شرایط کروناو استفاده فرزندان زندانیان نیازمند از گوشی و‌ یا تبلت جهت آموزش لذا در بررسی های هفتگی و تحقیقاتی که صورت گرفته آن دسته از خانوارها و فرزندانی که در این زمینه مشکل و ‌کمبودی داشتند با عنایت کمیته امداد حضرت امام(ره) و پیگیری انجمن حمایت زندانیان اصفهان سی دستگاه تبلت به ارزش۹۰ میلیون تومان  تأمین و اهدا شد.


مدیرکل زندان های استان در پایان ضمن قدردانی از تلاش و‌ مشارکت همه جانبه خیرین خواستار حضور و کمک خیرین و نیکوکاران در روزهای پایانی سال به خانواده های زندانیان از طریق انجمن حمایت از زندانیان شد.

پایان پیام/126

نظر شما