شناسهٔ خبر: 46053848 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: رجا | لینک خبر

قدردانی دبیر کل حزب‌الله از پیام تسلیت رهبر انقلاب

دبیر کل حزب‌الله لبنان از پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران به مناسبت درگذشت شیخ احمد الزین قدردانی کرد.

صاحب‌خبر -
دبیر کل حزب‌الله لبنان از پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران به مناسبت درگذشت شیخ احمد الزین قدردانی کرد.
 
به گزارش رجانیوز، سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان از پیام رهبر معظم انقلاب در خصوص تسلیت به مناسبت درگذشت شیخ احمد الزین قدردانی کرد.
 
دبیرکل حزب الله لبنان خطاب به رهبر معظم انقلاب اسلامی ادامه داد: با حضرتعالی پیمان می‌بندیم که راه این عزیز از دست رفته را ادامه دهیم و برای تحقق اهداف و آرمان‌هایی که به آن اعتقاد داشت و همواره به آن عمل می‌کرد، پیوسته عمل کنیم.
 
پیش از این حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به آقای سید حسن نصرالله، درگذشت عالم مجاهد قاضی شیخ احمد الزین رئیس هیئت امنای تجمع علمای مسلمین در لبنان را تسلیت گفتند.
 
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
جناب حجة‌الاسلام آقای حاج سید حسن نصرالله دامت برکاته
 
خبردرگذشت عالم مجاهد قاضی شیخ احمد الزین رئیس هیئت امنای تجمع علمای مسلمین در لبنان را دریافت کردم. وظیفه‌ی خود میدانم این حادثه‌ی مولمه را به علمای معزز و بازماندگان و ارادتمندان و شاگردان ایشان در لبنان و سایر بلاد عموماً و جنابعالی خصوصاً، تسلیت بگویم.
 
دفاع مسئولانه و عالمانه او از نهضت امام خمینی و از مقاومت علیه جبهه استکبار و صهیونیزم و همراهی با ثبات ایشان با مبارزات ضداستکباری ملت‌های منطقه در طول سالیان طولانی، هیچگاه از خاطره تاریخ مقاومت نخواهد رفت.
 
اینجانب ضمن تسلیت مجدد به مردم لبنان و خصوصاً به همراهان و همرزمان ایشان در تجمع علمای مسلمین لبنان، رحمت و غفران الهی را برای آن مرحوم از خداوند متعال خواستارم.
 
سیّد علی خامنه‌ای

نظر شما