شناسهٔ خبر: 46052325 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: شبستان | لینک خبر

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بندرماهشهر:

جشنواره دستاوردهای کانون‌های مساجد بندرماهشهر برگزار می‌شود

محفوظیان از برگزاری جشنواره دستاوردهای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد به مناسبت فرا رسیدن سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد در بندرماهشهر خبر داد.

صاحب‌خبر -

«سید احمد محفوظیان» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بندرماهشهر اظهار کرد: به مناسبت فرا رسیدن سالروز تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد و با همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرماهشهر و با همکاری کانون فرهنگی هنری سیدالشهدای مسجد الغدیر شهرک رجایی جشنواره دستاوردهای کانون های فرهنگی هنری مساجد بندرماهشهر برگزار می شود.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بندرماهشهر افزود: این جشنواره ویژه خواهران و برادران عضو کانون های فرهنگی هنری مساجد بوده و در رشته‌های هنری، فرهنگی و علمی پژوهشی برگزار می شود.

 

وی با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثاز تا ۳۱ فرودین است تصریح کرد: داوطلبان در رشته های هنری گروه‌های تئاتر، گروه های سرود، گروه های تواشیح، عکاسی، طراحی و نقاشی و خوشنویسی، فیلم کوتاه و چهره سازی به رقابت خواهند پرداخت.

 

محفوظیان عنوان کرد: در رشته های فرهنگی نیز داوطلبان می توانند در بخش‌های شعر و داستان، مجری گری و گویندگی، قرائت قرآن، مداحی و ابتهال خوانی شرکت کنند؛ همچنین در رشته‌های علمی پژوهشی نیز مقاله و نشریه دو بخش این رشته هستند.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: به کانون های فرهنگی هنری مساجد برتر در این جشنواره هدایای نفیس اهدا و آثار برگزیده در نمایشگاهی در سطح شهرستان بندر ماهشهر در دید عموم مردم  گذاشته می شود.

 

متقاضیان شرکت در این جشنواره برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۰۹۳۰۹۸۸۸۷۳۵دبیر خانه کانون فرهنگی هنری سید الشهدا (ع) شهرک رجایی تماس حاصل فرمایند.

 

پایان پیام/662

نظر شما