شناسهٔ خبر: 45998428 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

مراسم وداع با پیکر شهید خلبان بیک محمدی در پایگاه شهید فکوری برگزار شد

ویژه برنامه به تماشای سرو آیین وداع با پیکر شهید تازه تفحص شده نیروی هوایی خلبان بیرجند بیک محمدی با حضور جمعی از مسئولان لشکری و کشوری برگزار شد. تغییر نام در شناسنامه شرایط قانونی خاص خود را دارد که متقاضیان با توجه به این شرایط می‌توانند برای تغییر اسم خود در شناسنامه اقدام کنند. کارشناسان وکیل‌آنلاین در این مورد توضیح داده‌اند.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری میزان بنا به اعلام روابط عمومی نهاجا، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم با حضور در ویژه برنامه به تماشای سرو آیین وداع با پیکر شهید تازه تفحص شده نیروی هوایی خلبان بیرجند بیک محمدی ضمن ادای احترام به روح بلند شهید خلبان بیرجند بیک محمدی، با بیان اینکه آدمی از مرگ ناگزیر است؛ گفت: تجربه مرگ برای انسان حتمی است، اما خوشا به حال آنان که همچون شهید بیک محمدی در راه دین و وطن جان خود را فدا کردند.

نماینده، ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به رشادت‌های خلبانان نیروی هوایی در دوران دفاع مقدس گفت: دوران دفاع مقدس صحنه‌های ایثارگری خلبانان نیروی هوایی هست. آنان که در اولین روز جنگ با ۱۴۰ فروند جنگنده به قلب بغداد حمله کرده‌اند، حماسه شهید دوران که با حرکت فداکارانه خود اجلاس غیرمتعهد‌ها را در بغداد لغو کرد و عملیات‌های بسیاری که توسط خلبانان قهرمانی همچون شهید بابایی ها، شهید اردستانی و یاسینی‌ها و فکوری‌ها برای دفاع از کشور انجام شد. به روح همه این شهیدان درود می‌فرستیم.

حجت الاسلام آل هاشم افزود: در نتیجه همین ایثارگری‌ها و شهادت‌ها است که نیرو‌های مسلح ما به ویژه نیروی هوایی قهرمان ارتش در دل مردم جای دارند و بر اساس نظر سنجی که یکی از موسسات امنیتی به عمل آورده است نیرو‌های مسلح محبوب‌ترین قشر در نزد مردم هستند.

امام جمعه تبریز در ادامه با ذکر خاطره‌ای از شهید ستاری در خصوص مظلومیت تبلیغی شهدای خلبان گفت: در جلسه‌ای که در خصوص کار‌های تبلیغی ارتش با شهیدستاری عزیز داشتم، می‌گفت؛ ما در جنگ نمی‌توانستیم بگوییم که هواپیمای ما مورد اصابت قرار گرفته و سقوط کرده، نمی‌توانستیم بگوییم خلبان ما شهید شده است، چرا که موجب تضعیف روحیه نیرو‌های خودی و شادی دشمن می‌شد و این مظلومیت شهدای خلبان ما است که شهادت هایشان غریبانه بوده است.

حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم در پایان از برگزاری شایسته مراسم وداع با شهید بیرجند بیک محمدی توسط پایگاه شهید فکوری و همچنین از حضور مسئولان لشکری و کشوری در این مراسم قدردانی کرد.

انتهای پیام/

 

نظر شما