شناسهٔ خبر: 45974234 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز:

طرح ترافیکی استقبال از بهار در تبریز اجرا می‌شود

تبریز- معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز گفت: به منظور کاهش مشکلات ترافیکی در روزهای پایانی سال، طرح ترافیکی استقبال از بهار با همکاری پلیس راهور اجرا می‌شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی یوسفی روز دوشنبه در جلسه هماهنگی با پلیس راهور استان برای ایجاد نظم ترافیکی در معابر شهری، افزود: ارائه این راهکارها برای تسهیل عبور و مرور شهروندان و رفع مشکلات ترافیک شبکه معابر سطح شهر و مبادی ورودی تبریز انجام می‌شود.

وی اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن روزهای پایانی سال و افزایش ترافیک معابر شهری بخصوص در هسته مرکزی شهر، ایجاد تعامل بیشتر بین پلیس راهور و زیرمجموعه‌های حمل و نقل درون شهری برای مدیریت ترافیک و روان سازی آن و افزایش نظم و انضباط در عبور و مرور در سطح شهر بسیار با اهمیت است.

یوسفی، ادامه داد: برخورد قانونی پلیس راهور با تخلفات طرح زوج و فرد و طرح LEZ، پارک‌های دوبله حاشیه خیابان، توقف خودروهای شخصی در ایستگاه‌های اتوبوس و تاکسی و محل‌های توقف ممنوع و نیز مدیریت هوشمند عبور و مرور در تقاطع‌ها تأثیر مهمی در کاهش ترافیک در این روزها خواهد داشت.

رئیس پلیس راهور آذربایجان شرقی گفت: همکاری و پشتیبانی فنی و ترافیکی معاونت حمل و نقل شهرداری تبریز و تجهیز معابر مهم سطح شهر به دوربین‌های ثبت تخلفات ترافیکی و اجرای طرح‌های مختلف مانند LEZ و طرح زوج و فرد در سالیان اخیر، تأثیر زیادی در ایجاد نظم و روان سازی ترافیکی داشته است.

سرهنگ یونس منفرد، افزود: همکاری دو جانبه پلیس راهور و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز و تلاش دوچندان نیروهای پلیس و پرسنل این معاونت در روان سازی و مدیریت ترافیک روزهای پایانی سال تأثیر بسزایی ایفا خواهد کرد.

نظر شما