شناسهٔ خبر: 45957402 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: شبستان | لینک خبر

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی:

نیروی انتظامی برقرار کننده امنیت و آرامش مردم است

آیت الله علم الهدی با اشاره به اینکه با عملکرد مناسب نیروی انتظامی بزه‌ کاری‌ ها بسیار کمتر شده و بسیاری از اراذل و اوباش دیگر توان قدرت ‌نمایی برای مردم عزیزمان را ندارند، گفت:نیروی انتظامی ایجاد کننده آرامش مردم و برقرار کننده امنیت است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد، آیت الله «سید احمد علم ‌الهدی» عصر(۱۰ اسفند) در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، ضمن تشکر از زحمات خالصانه نیروی انتظامی با بیان اینکه از زمانی که بیماری کرونا شروع شد نیروی انتظامی در خراسان رضوی درصدد تأمین آرامش و امنیت مردم بود، گفت: با عملکرد مناسب نیروی انتظامی، بزه‌کاری‌ها بسیار کمتر شده است، خوشبختانه با مدیریت شما و سردار نظری، اثر مثبتی در استان خراسان رضوی احساس می‌شود و بسیاری از اراذل و اوباش دیگر توان قدرت‌نمایی برای مردم عزیزمان را ندارند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی بر لزوم حفظ اقتدار نیروی انتظامی در مقابل برهم زنندگان آرامش جامعه تأکید کرد و گفت: حفظ هیبت این نیرو به‌خصوص در خراسان رضوی و شهر امام رضا (علیه‌السلام) بسیار مهم است که به لطف خدا نیروی انتظامی در این امر عملکرد قابل قبولی داشته است.

 

وی با تأکید بر لزوم اجرای شیوه‌های صحیح امر به معروف و نهی از منکر از سوی نیروی انتظامی، بیان کرد: از شما درخواست دارم که توجه ویژه‌ای به طلایه‌داران داشته باشید و به گونه‌ای عمل کنید تا همه مردم در این وظیفه الهی احساس مسؤولیت کنند، خداوند شما را حفظ کند که ایجاد کننده آرامش مردم و برقرار کننده امنیت هستید.

 

آیت‌الله علم‌الهدی ضمن قدردانی از خدمات ارزنده نیروی انتظامی اضافه کرد: دعا می‌کنم ان‌شاءالله به لطف امام رضا (علیه‌السلام) سلامت باشید و بتوانید سربازی مهدی فاطمه (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) را انجام دهید.

 

گفتنی است در ابتدای این دیدار، سردار اشتری به بیان گزارش از اقدامات این نیرو در برقراری نظم و امنیت در کشور و استان پرداخت.

پایان پیام/483

نظر شما