شناسهٔ خبر: 45954869 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فدراسیون هندبال | لینک خبر

هرمزگان؛ آماده برگزاری تورنمنت بین المللی هندبال ساحلی

صاحب‌خبر -
IRIHF:
محمودرضا امیاری، مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان بعدازظهر امروز، یکشنبه دهم اسفند ماه، با حضور در فدراسیون هندبال با  علیرضا پاکدل، رئیس این فدراسیون دیدار و گفتگو کرد.
در این جلسه مدیرکل ورزش هرمزگان آمادگی کامل این استان را برای برگزاری مسابقات هندبال ساحلی بانوان اعلام کرد و از تمایل استان هرمزگان برای میزبانی رویدادهای بین المللی و استقبال مسئولان این استان از برگزاری رویداد های ورزشی خبرداد.
در ادامه علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال با اشاره به ظرفیت های بالای هندبال ساحلی کشورمان گفت: استان هرمزگان زیرساخت های خوبی برای برگزاری رویداد های ورزشی دارد. با توجه به تفاهمات سال گذشته که در جلسه با استاندارمحترم و ورزش دوست هرمزگان انجام شد، می توانیم یک تورنمنت بین المللی هندبال ساحلی در این استان برگزار کنیم.
رئیس فدراسیون هندبال همچنین در این جلسه ضمن ارتباط تلفنی با استاندار هرمزگان پیشنهاد برگزاری تورنمنت بین المللی هندبال ساحلی طی ماه های آینده را به وی ارائه کرد که با استقبال و حمایت دکتر همتی، استاندار هرمزگان مواجه و مقرر شد مقدمات برگزاری این رویداد بین المللی توسط فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان هر چه سریعتر فراهم شود.
 

نظر شما