شناسهٔ خبر: 45893202 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ورزش۳ | لینک خبر

فریم به فریم با یک گل استثنایی

شلیک غیرمنتظره؛ غافلگیری با پای راست مندی (عکس)

در شبی که کریم بنزما برای رئال بازی نمی کرد و کهکشانی ها 8 غایب دیگر هم داشتند، فرلاند مندی یک تنه آتالانتا را نابود کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش "ورزش سه"، فرلاند مندی تابستان 2019 با مبلغی نزدیک به 50 میلیون یورو از لیون جذب رئال مادرید شد. در ابتدا او قرار بود ذخیره مارسلو باشد ولی خیلی زود توانست جای ستاره برزیلی را در ترکیب ثابت بگیرد و یکی از ارکان قهرمانی کهکشانی ها در لالیگای 20-2019 بود.

روند خوب مندی در فصل جاری هم ادامه داشته و کار او از این جهت مهم است که زیدان را محبور کرده وی را جانشین ستاره بزرگ و پرافتخاری چون مارسلو کند. زیدان به مقاومت برابر نیمکت نشین کردن ستاره های بزرگ و قدیمی رئال مشهور است ولی مندی توانسته خودش را به خوبی در ایده های مربی فرانسوی جای دهد.

 

 

 

مندی دو هفته پیش برابر ختافه در پست مدافع میانی بازی کرد و توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند. او امشب هم ناجی رئال مادرید برابر آتالانتا شد و دقیقه در زمانی که کسی انتظارش را نداشت با شوت پای راست خودش از بیرون محوطه جریمه توانست تک گل پیروزی بخش رئال را به ثمر برساند.

 

 

 

 

 

 

با گل دقیقه 86 مندی رئال توانست بازی رفن یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را با یک گل از آتالانتا ببرد و با امیدواری بیشتر به بازی برگشت برسد.

مدافع چپ پای فرانسوی که مقطعی انتقادات زیادی را به جان خرید حالا با گلزنی هایش پاسخ منتقدان را می دهد. چه کسی باور می کرد زننده گل پیروزی رئال در بازی امشب مندی باشد؟

نکته جالب دیگر اینکه فرلاند مندی بود که دقیقه 18 بازی باعث اخراج مدافع اتالانتا شد. نفوذ این مدافع چپ پا به درون محوطه جریمه و سرنگونی او داور را مجاب به دادن کارت قرمز به فرولر کرد. در واقع مندی امشب یک تنها رئال را پیروزی نبرد برگامو کرد.

 

 

 

 

 

نظر شما