شناسهٔ خبر: 45879546 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

حضور نایب رئیس مجلس و 5 مسئول کشوری در سی‌سخت به دعوت نماینده بویراحمد

رئیس دفتر نماینده مردم بویراحمد و دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی از حضور نایب رئیس مجلس و 5 مسئول کشوری در سی‌سخت به دعوت نماینده بویراحمد خبر داد.

صاحب‌خبر -

سجاد نوبهار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی به جد و به صورت شبانه‌روزی به دنبال پی‌گیری مشکلات و رفع آلام مردم زلزله زده شهر سی‌سخت است.

وی با بیان اینکه تمام وقت نماینده در این روزها به پی‌گیری مشکلات زلزله‌زدگان در ابعاد مختلف اختصاص داده شده افزود: همچنین رایزنی‌های گسترده‌ای برای کمک سازمان‌ها و دستگاه‌ها و مجموعه‌های دولتی به زلزله‌زدگان سی‌سخت از سوی دکتر مهدی روشنفکر در دستور کار قرار گرفته است.

رئیس دفتر نماینده 3 شهرستان استان در مجلس ادامه داد: به همین منظور و برای پی‌گیری ابعاد مختلف زلزله علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی به همراه همتی و تابش مدیرعامل هلال‌احمر و رئیس بنیاد مسکن و عبوری معاون وزیر راه و دکتر جمالی‌نژاد معاون وزیر کشور و نجار رییس ستاد بحران کشور به سی‌سخت سفر می‌کنند تا پی‌گیر مشکلات مردم این شهر باشند.

به گزارش فارس مهدی روشنفکر همچنین پی‌گیر سفر نمایندگان عضو کمیسون عمران به شهر سی‌سخت بود که روز گذشته این سفر صورت گرفت.

نظر شما