شناسهٔ خبر: 45879322 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

وزاری گردشگری ایران و ونزوئلا به مقام شامخ شهید سلیمانی ادای احترام کردند

گروه استان‌ها- علی‌اصغر مونسان و آلی پادرون وزاری گردشگری ایران و ونزوئلا با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهید سلیمانی ادای احترام کردند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، علی‌اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایران به همراه آلی پادرون وزیر گردشگری کشور ونزوئلا صبح امروز با حضور در گلزار شهدای کرمان به مقام شامخ شهید سپهبد قاسم سلیمانی سیدالشهدای جبهه مقاومت و دیگر شهدای آرمیده در این مکان مقدس ادای احترام کردند.

به گزارش تسنیم پادرون وزیر گردشگری کشور ونزوئلا صبح سه‌شنبه 5 اسفندماه 99 در صدر یک هیئت اقتصادی از فعالان گردشگری این کشور وارد تهران شد و در دومین روز این سفر صبح امروز به استان کرمان سفر کرد و با استقبال رسمی علی زینی‌وند استاندار کرمان و محمدرضا پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی به این استان وارد شد.

فراهم‌سازی زمینه‌های تحقق مربع گردشگری و توسعه زمینه‌های گردشگری استان کرمان در سفر  پادرون وزیر گردشگری کشور ونزوئلا به این استان از اهداف سفر مطرح شده است.

لازم به ذکر است افتتاح موزه طلا و جواهرات و بازدید از کاروانسرای تاریخی گنجعلیخان، باغ شاهزاده ماهان و خانه هنرمند، سفر به شهداد و بازدید از کلوت‌ها و سایت گردشگری شهداد از جمله برنامه‌های سفر کاری وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به استان کرمان است.

به گزارش تسنیم، "کرمان" پایتخت مقاومت جهان اسلام در بیش از  یک سالی که از شهادت شهید سپهبد قاسم سلیمانی سردار دل‌ها می‌گذرد، میزبان اقشار، گروه‌ها، دسته‌ها و شخصیت‌های زیادی از سراسر کشور و گوشه و کنار جهان اسلام و دنیا است.

انتهای پیام/511/ ت

نظر شما