شناسهٔ خبر: 45874175 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: وزارت ورزش و جوانان | لینک خبر

مدیرکل ورزش و جوانان استان خبر داد:

تعطیلی بیش از 250 مکان ورزشی دولتی بر اثرکرونا / فاز اول پیست اسکی الیگودرز آماده افتتاح است

مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: شیوع کرونا باعث تعطیل شدن بیش از 250 مکان ورزشی دولتی متعلق به دستگاه ورزش وجوانان استان شده است.

صاحب‌خبر -

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان حشمت اله امان الهی روز سه شنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان الیگودرز که با حضورماشالله نعمتی فرماندار این شهرستان برگزارشده بود با بیان اینکه کرونا به ورزش لرستان خسارات جبران ناپذیری واردکرده است، اظهارکرد: شیوع ویروس کرونا باعث تعطیلی بیش از 250 مکان ورزشی دولتی در دستگاه ورزش وجوانان لرستان شده است.

وی با بیان اینکه در این مدت شیوع کرونا از فضای مجازی و رسانه ای به خوبی استفاده شد ، افزود: لیگ تندرستی در الیگودرز برگزارشود.

امان الهی ضمن اشاره به شروع به کار 40 پروژه از 55پروژه تعطیل شده لرستان، تصریح کرد: فاز اول پیست اسکی تمندر با وسعت ۵۰هزار متر مربع آماده افتتاح بوده و با خرید ماشین برف کوب به ورزشکاران ارائه خدمت خواهد کرد.

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان با قول مساعد برای تکمیل زمین چمن مصنوعی روستای ده نصیر تا پایان اسفند، گفت: چمن مصنوعی روستای ززم نیز تامین اعتبار شده است.

امان الهی در ادامه از فرماندارالیگودرز درخواست کرد برای زیرساخت احداث 6 زمین چمن که توسط بنیاد علوی اجرا می شود دستگاه ورزش وجوانان را یاری کند.

نظر شما