شناسهٔ خبر: 45506468 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

نماینده کردستان در مجلس خبرگان: دولت به مشکلات تولیدکنندگان و کشاورزان رسیدگی کند

گروه استان‌ها- نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: رسیدگی به مشکلات تولیدکنندگان و کشاورزان اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و باید دولتمردان به آن رسیدگی کنند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، ماموستا فایق رستمی پیش‌از ظهر امروز در یازدهمین جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان کردستان که با حضور مسئولان کشوری و استانی در این شهر برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات مناطق محروم و حاشیه‌نشین‌ها بسیار مهم و جزو مطالبات مردمی بوده که امیدواریم بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه رسیدگی به مشکلات تولیدکنندگان و کشاورزان اهمیت بسیار بالایی دارد، افزود: امیدواریم دولتمردان موانع پیش‌روی فعالیت‌های این حوزه‌ها را برطرف کنند تا ضمن درآمدزایی و ایجاد اشتغال، باعث رونق و جهش تولید شود.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری رسیدگی به امور جوانان به عنوان موتور متحرک جامعه را حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: باید مشکلات جوانان برطرف شود تا بدون دغدغه به زندگی و امورات روزمره خود بپردازند.

ماموستا رستمی با بیان اینکه ساماندهی مشکلات مرزنشینان استان از دیگر مسائل مهم در کردستان است، اظهار کرد: 3هزار طلبه اهل تسنن و تشیع در استان در مناطق حاشیه فعالیت کرده که باید به وضعیت معیشتی آنان توجه شود.

انتهای پیام/487/ ع

نظر شما