شناسهٔ خبر: 45360347 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

مدیر کل تبلیغات اسلامی بوشهر:

اجرا طرح ملی «طواف» در ۵ محور آسیب‌های اجتماعی در استان بوشهر

بوشهر- مدیر کل تبلیغات اسلامی بوشهر از اجرای طرح ملی «طواف» در ۵ محور آسیب‌های اجتماعی خبر داد و افزود:ایده‌های اندیشمندان حوزه آسیب‌های اجتماعی استان در قالب این طرح ملی جمع‌آوری می شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طرح ملی «طواف» در پنج محور آسیب‌های‌اجتماعی شامل خانواده، مفاسد اخلاقی و اجتماعی، اعتیاد، بیکاری و حاشیه‌نشینی و مناطق محروم و در دو بخش ایده‌ها و اقدامات فرهنگی اجرا می‌شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به اینکه تمامی طرح‌های پیشنهادی و اقدامات فرهنگی که در کمیته‌های استانی وصول می‌شود، در بانک اطلاعات طرح‌های فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و وزارت کشور ثبت و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، گفت: دریافت و جمع‌آوری طرح‌های پیشنهادی توسط کمیته استانی تا ۱۳ بهمن‌ماه ادامه دارد.

وی همچنین با اشاره به جوایز این رویداد ملی، اضافه کرد: به هر طرحی که در کمینه ستاد مرکزی حائز ۸۰ تا ۱۰۰ امتیاز باشد به‌عنوان طرح برتر انتخاب شده و مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جایزه تعلق می‌گیرد و به طرح‌هایی که حائز ۶۰ تا ۸۰ امتیاز شوند، مبلغ ۷۰ میلیون ریال جایزه نقدی اعطا می‌شود.

حجت‌الاسلام طاهری با بیان اینکه این طرح‌ها به کارگروه اجتماعی وزارت کشور، دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط برای حمایت و اجرا در سطح ملی ارجاع می‌شود، افزود: از تمامی اساتید حوزه و دانشگاه، صاحب‌نظران، مدیران و کارشناسان فرهنگی، مسئولان و اعضای مؤسسات قرآنی و کانون‌های فرهنگی تبلیغی، و دغدغه‌مندان عرصه‌ی گام دوم انقلاب دعوت می‌شود که در این رویداد ملی شرکت کنند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در پایان تأکید کرد: برای مشاهده فرم‌های مورد نیاز، سنجه‌های گزینش طرح‌های پیشنهادی و جدول معیارهای ارزیابی و پایش اولیه به واحد آموزش و پژوهش اداره کل و یا دفاتر ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان مراجعه کرده و در تماس باشند.

نظر شما