شناسهٔ خبر: 45356445 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: حوزه | لینک خبر

فراخوان ایده های رفع آسیب‌های اجتماعی اعلام شد

حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی بوشهر از اجرای طرح ملی «طواف» در ۵ محور آسیب‌های ‌اجتماعی در سطح استان خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر، حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری، ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: طرح ملی «طواف» در ۵ محور آسیب‌های‌ اجتماعی شامل: خانواده، مفاسد اخلاقی و اجتماعی، اعتیاد، بیکاری و حاشیه‌نشینی و مناطق محروم و در دو بخش ایده‌ها و اقدامات فرهنگی اجرا می‌شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به اینکه تمامی طرح‌های پیشنهادی و اقدامات فرهنگی که در کمیته‌های استانی وصول می‌شود، در بانک اطلاعات طرح‌های فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی و وزارت کشور ثبت و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد، گفت: دریافت و جمع‌آوری طرح‌های پیشنهادی توسط کمیته استانی تا ۱۳ بهمن‌ماه ادامه دارد.

وی همچنین با اشاره به جوایز این رویداد ملی، اضافه کرد: به هر طرحی که در کمینه ستاد مرکزی حائز ۸۰ تا ۱۰۰ امتیاز باشد به‌عنوان طرح برتر انتخاب شده و مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جایزه تعلق می‌گیرد و به طرح‌هایی که حائز ۶۰ تا ۸۰ امتیاز شوند، مبلغ ۷۰ میلیون ریال جایزه نقدی اعطاء می‌شود.

حجت‌الاسلام طاهری با بیان اینکه این طرح‌ها به کارگروه اجتماعی وزارت کشور، دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط برای حمایت و اجرا در سطح ملی ارجاع می‌شود، افزود: از تمامی اساتید حوزه و دانشگاه، صاحب‌نظران، مدیران و کارشناسان فرهنگی، مسئولان و اعضای موسسات قرآنی و کانونهای فرهنگی تبلیغی، و دغدغه‌مندان عرصه‌ی گام دوم انقلاب دعوت می‌شود که در این رویداد ملی شرکت کنند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در پایان تأکید کرد: برای مشاهده فرم‌های مورد نیاز، سنجه‌های گزینش طرح‌های پیشنهادی و جدول معیارهای ارزیابی و پایش اولیه به واحد آموزش و پژوهش اداره کل و یا دفاتر ادارات تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان مراجعه کرده و در تماس باشند.

انتهای پیام/

نظر شما