شناسهٔ خبر: 45293432 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

مربی تیم بازارهای روز کوثر:

تیمی که بیشتر اعتراض کند برنده می شود

مربی تیم فوتسال بازارهای روز کوثر اصفهان گفت: در حال حاضر در شرایط مساوی تیمی برنده است که اعتراضات بیشتری به داوری دارد و تیم های آرامی مثل ما آسیب می بینند.

صاحب‌خبر -

مهدی بهرامیان امروز(یکشنبه- ۵ بهمن ماه) پس از باخت ۵ بر۳ تیمش مقابل راگا، اظهار کرد: بازی خیلی خوبی از جانب دو تیم را شاهد بودیم، ولی متاسفانه در جاهایی ما به خودمان ضربه زدیم، در جاهایی که باید تمرکز داشته باشیم، نداشتیم و با اینکه بارها به بازیکنان این نکات را متذکر شده بودیم نتوانستیم نتیجه لازم را بگیریم.

وی افزود: در زمان خوبی به تساوی ۳ بر۳ رسیدیم، ولی بعد از آن به خاطر این که تیم حریف روی جو بازی سوار شد و توقف های زیادی را بر اساس تجربه ای که داشتند ایجاد کردند با اعتراضاتی که داشتند تمرکز بچه های ما را بر هم زدند.

به گزارش ایسنا، مربی تیم بازارهای روز کوثر اصفهان، تصریح کرد: در ۸ دقیقه پایانی با توجه به نداشتن تمرکز لازم بازیکنان گل چهارم را از روی یک اشتباه بچگانه دریافت کردیم و بعد از آن هم گل پنجم و با سیستم پاورپلی هم نتوانستیم به بازی برگردیم.

بهرامیان در خصوص داوری بازی گفت: متاسفانه جو جامعه داوری ما به گونه ای شده است که هر تیمی که بیشتر اعتراض کند برنده است و تیم هایی که مثل ما آرام هستند آسیب می بینند. بعد از گل پنجم برگه تایم اوت را به داور دادیم و اصلا توجه نکردند و بازی را شروع کردند و بعد از اعتراض ما برخورد تندی می کنند که اشتباه خود را توجیه کنند و همانطور که گفتم در شرایط مساوی تیمی که اعتراض کند برنده است.

انتهای پیام

نظر شما