شناسهٔ خبر: 45245115 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: مشرق | لینک خبر

دمشق حملات تروریستی بغداد را به شدت محکوم کرد

یک منبع مسئول در وزارت خارجه سوریه ضمن محکوم کردن حملات انتحاری به بغداد به خانواده‌های قربانیان و ملت و دولت عراق تسلیت گفت و ابراز همدردی کرد.

صاحب‌خبر -

به گزارش مشرق به نقل از سانا، دمشق به شدت حملات تروریستی به بغداد که به کشته و زخمی شدن شماری از شهروندان بیگناه عراقی منجر شد را محکوم کرد.

یک منبع رسمی در وزارت خارجه سوریه اعلام کرد: سوریه به شدت حملات تروریستی در میدان «الطیران» در مرکز بغداد که به جان باختن شماری از شهروندان بیگناه و زخمی شدن شماری دیگر منجر شد را محکوم می‌کند.

منبع مذکور تاکید کرد: این حملات بزدلانه مجددا نیاز به افزایش تلاش‌ها برای مبارزه با تروریسم به منظور غلبه بر این آفت به شکل کامل را طلب می‌کند. تروریسم تهدیدی جدی برای امنیت و ثبات منطقه و دنیاست.

این منبع مسئول در وزارت خارجه سوریه اعلام کرد: ما همدردی کامل خود را با کشور عراق در این باره اعلام می‌داریم و به ملت و دولت عراق و خانواده‌های قربانیان تسلیت عرض می‌کنیم و برای زخمی‌شدگان آرزوی شفای عاجل داریم.

یادآور می‌شود که در حملات انتحاری روز گذشته که از سوی عوامل انتحاری در میان مردمی که مشغول دادوستد در بازاری در نزدیکی میدان «الطیران» بغداد بودند، رخ داد، بیش از صد نفر کشته و زخمی شدند.

نظر شما