شناسهٔ خبر: 45234036 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: برترین‌ها | لینک خبر

آخرین وضعیت جسمانی مهرداد میناوند

رییس دپارتمان ICU بیمارستان لاله خبر به کما رفتن پیشکسوت پرسپولیس را تکذیب کرد.

صاحب‌خبر -

ورزش سه: رییس دپارتمان ICU بیمارستان لاله خبر به کما رفتن پیشکسوت پرسپولیس را تکذیب کرد.

مهرداد میناوند به کما رفت

حال میناوند همچنان وخیم است

رییس دپارتمان آی‌سی یوی بیمارستان لاله تهران تاکید کرد همه اقدامات لازم برای بهبودی مهرداد میناوند انجام شده و خواهد شد.

مهرداد میناوند، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران این روزها به خاطر درگیری با ویروس کرونا در بیمارستان لاله بستری شده و وضعیت خطرناکی را سپری می کند.

دکتر امیرحسین لطفی، رییس دپارتمان آی سی یو بیمارستان لاله درباره وضعیت میناوند به "ورزش سه" گفت: متاسفانه شرایط آقای میناوند بسیار بحرانی و پرخطر هست. ما پیشرفته ترین اقدامات درمانی را برای او انجام دادیم. الان زیر نظر دستگاه تنفسی است و اکسیژن صددرصد به او می دهیم. واقعا مردم باید دعا کنند تا این اقداماتی که انجام می دهیم، اثر کند. اکسیژن خون او نوسان دارد. گاهی اوقات 80 می شود و یا پایین تر هم می رود.

وی افزود: تیم پزشکی همیشه تا آخرین لحظه اقدامات لازم را انجام می دهد. دیگر بقیه اش قسمت، تقدیر و لطف خدا و دعای مردم است که درمان ها اثر کند، اما متاسفانه وضعیت بسیار بحرانی است.

دکتر لطفی درباره پیگیری افشین پیروانی و حضورش در بیمارستان لاله گفت: دوستان همگی پیگیر هستند. مدیریت کار به جز معالجه به عهده خودم است و همه چیز را برای درمان آقای میناوند مهیا کردم. پیروانی لطف دارد و به شدت پیگیر است. البته دوستان دیگر مثل آقای پروین هم پیگیر بودند. کاری نبوده که لازم باشد و انجام ندهیم.

وی درباره وضعیت میناوند در زمان مراجعه به بیمارستان اضافه کرد: متاسفانه خیلی دیر مراجعه کردند و اشکال همین بود که باور و آگاهی به شرایط سختشان نداشتند. او خیلی این بیماری را جدی نگرفته بود، در حالی که وضعیتش خیلی شدید بود. در اولین لحظه ای که من میناوند را دیدم، درگیری ریه او 80 درصد بود و این افزایش پیدا می کرد. طوفان التهابی در بدنش رخ داده بود و این طوفان آدم ها از پای درمی آورد.

رییس دپارتمان آی سی یو بیمارستان لاله ادامه داد: اگر اقدامات درمانی نبود که همان لحظه اتفاقات بدی برایشان رخ می داد. ما تمام درمان های ضدویروسی و کاهش دهنده التهاب خون را برایشان انجام دادیم. پمپ های تصفیه خون برایشان گذاشتیم و آنتی بادی های خیلی قوی برایشان تزریق کردیم. این ها به جز 50 اقدام حمایتی دیگر است که داریم برای میناوند انجام می دهیم. این کارها را برای بقیه مردم هم انجام می دهیم. ما اگر مریضی را قبول کنیم، تمامی این اقدامات را برایشان انجام خواهیم داد.

دکتر لطفی در پایان درباره پیش بینی اش از وضعیت میناوند در روزهای آینده گفت: این بیماری اینقدر مرموز است و در افراد مختلف تظاهر متفاوتی دارد، اصلا هیچ پیش بینی نمی شود کرد. باید تلاش کرد و امیدوار بود.

میناوند به کما نرفته است

لطفی، رییس دپارتمان ICU بیمارستان لاله:

مهرداد میناوند بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران به کما نرفته است و برای افزایش سطح اکسیژن خون و استفاده از دستگاه تنفسی با دارو او را بیهوش کرده ایم.

این ورزشکار ملی از ٢ روز پیش در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان قرار دارد.

وضعیت میناوند از زبان همسرش

كمانگر، همسر ميناوند: شرايط مهرداد فرقى نكرده چيز زيادى نمى توانم بگويم فقط مردم براى مهرداد دعا كنند/ مهرداد به كما نرفته است.

فدراسیون پزشکی - ورزشی: پیگیری درمان میناوند با دقت در حال انجام است

سید اشکان اردیبهشت دبیر فدراسیون پزشکی ورزشی به همراه دکتر سید محمد بنی جمالی با حضور در بیمارستان لاله تهران از نزدیک در جریان مداوای میناوند که به کرونا مبتلا شده است، قرار گرفتند.

بر پایه اعلام دکتر لطفی و دکتر هاشمیان پزشکان معالج میناوند، با وجود درگیری وسیع ریه این پیشکسوت فوتبال کشور به صورت لحظه‌ای وضعیت او در حال رصد است و از داروهای روز برای درمان استفاده می‌شود.

صحبت‌های دکتر هاشمیان در رابطه با وضعیت میناوند

صحبت های دکتر هاشمیان مسئول icu بیمارستان مسیح دانشوری در رابطه با وضعیت مهرداد میناوند.

 

آخرین وضعیت جسمانی مهرداد میناوند

 

صحبت‌های تیم پزشکی مهرداد میناوند

صحبت های تیم پزشکی مهرداد میناوند در خصوص وضعیت جسمانی پیشکسوت فوتبال ایران.

 

آخرین وضعیت جسمانی مهرداد میناوند

جعفر سمیعی از میناوند عیادت کرد

جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دقایقی قبل با حضور در بیمارستان لاله از مهرداد میناوند عیادت کرد.

آخرین وضعیت جسمانی مهرداد میناوند

در جریان ملاقات جعفر سمیعی از پیشکسوت پرسپولیس و دیدار و گفتگوی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با پزشک معالج مهرداد میناوند، روند درمانی وی مورد بررسی قرار گرفت.

آخرین وضعیت جسمانی مهرداد میناوند

شکوری دقایقی پیش در بیمارستان لاله حاضر شد

ابراهیم شکوری دقایقی پیش در محل بیمارستان لاله حاضر شد تا پیگیر آخرین وضعیت سلامتی مهرداد میناوند باشد.

آخرین وضعیت جسمانی مهرداد میناوند

عیادت رییس هیئت مدیره استقلال از میناوند

اسماعیل خلیل زاده، رییس هیات مدیره باشگاه استقلال امشب به دیدار مهرداد میناوند رفت و از پیشکسوت پرسپولیس عیادت کرد.

آخرین وضعیت جسمانی مهرداد میناوند

گفتگو با امیرحسین لطفی پزشک معالج میناوند

تشریح آخرین وضعیت مهرداد میناوند از زبان امیرحسین لطفی پرشک معالجش

آخرین وضعیت جسمانی مهرداد میناوند

 

 

نظر شما