شناسهٔ خبر: 45163075 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: بسیج نیوز | لینک خبر

فرمانده سپاه استان قم:

پشتیبانی از ولایت فقیه اولین انتظار شهدا از جامعه است

فرمانده سپاه قم با اشاره به انتظارات شهدا از جامعه عنوان کرد: پشتیبانی از ولایت فقیه غالب وصیتنامه‌ها را تشکیل می‌دهد و این موضوع اولین شفارش شهداست که کشور ما امروز بیش از هر زمانی بدان نیاز دارد.

صاحب‌خبر -
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، سردار «سیدمحمد تقی شاهچراغی» فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) در مراسم تشییع شهید گمنام تفحص شده در عملیات محرّم با اشاره به کرامات و خاطراتی از شهدا اظهار داشت: وجود مقدس حضرت زهرای مرضیه (س) در گمنامی شهدای دفاع مقدس، همواره مونس و همدم آنان بوده است.

وی افزود: شهیدان والامقام در راه اهل بیت (ع) و حفظ دین جان خود را تقدیم کرده‌اند و جلوه‌های زیبایی را خلق کردند که نظیر آن را به جز در حادثه عاشورا نمی‌توان یافت.

فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) با اشاره انتظارات شهدا از جامعه عنوان کرد: پشتیبانی از ولایت فقیه غالب وصیتنامه‌ها را تشکیل می‌دهد و این موضوع اولین شفارش شهداست که کشور ما امروز بیش از هر زمانی بدان نیاز دارد.

وی با بیان اینکه دومین درس شهدا، محبت به اهل بیت (ع) همراه با بصیرت است، افزود: باید به سیره و سبک زندگی اهل بیت (ع) بخصوص حضرت زهرای مرضیه (س) کاملا توجه داشته باشیم، زیرا عمده مشکلات اجتماعی جامعه امروز ناشی از عدم توجه به سبک و سیره زندگی اهل بیت (ع) و امامان بزرگوار است.

شاهچراغی سومین درس حماسه ایثار و شهادت را ایستادگی و مقامت خواند و عنوان کرد: طی ماه‌ها و روز‌های اخیر، بزرگواران والامقامی همچون سردار شهید قاسم سلیمانی، علامه مصباح یزدی، آیت الله یزدی و دیگر شهدا و عزیزان را از دست دادیم که زندگی این‌ها بر مدار ایستادگی حول محور ولایت بود.

وی با اشاره به خاکسپاری شهید گمنام در بوستان امام حسن مجتبی (ع) تاکید کرد: به طور قطع وجود مزار شهید در این منطقه و انس با آن، محوری برای دگرگونی در نگاه‌ها و اصلاح سبک زندگی خواهد شد.

انتهای پیام/

نظر شما