شناسهٔ خبر: 45155335 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

اجرای نمایش مذهبی «عاشق‌تر، زخمی‌تر» در سپاه کرج

کرج – ایرنا – همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، نمایش مذهبی «عاشق تر، زخمی تر» در حسینیه کانون شهید سبحانی سپاه ناحیه امام حسین (ع)‌ شهرستان کرج روی صحنه رفت.

صاحب‌خبر -

نمایش «عاشق تر ، زخمی تر» کاری از گروه نمایشی موسسه فرهنگی هنری اهورامهر سپنتا بوده که این اثر را با اجرای رایگان و بدون دریافت هیچ دستمزدی به یاد حضرت فاطمه زهرا (س)، شهدای مدافع سلامت و همچنین سردار سرلشکر شهید حاج قاسم سلیمانی به نمایش می گذارند.

علیرضا پهلوانی،  مدیر موسسه فرهنگی هنری اهورا مهر سپنتا و مسوول گروه نمایش روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت:نمایش مذهبی عاشق تر زخمتی تر از شب گذشته همزمان با شب شهادت بی بی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) آغاز و تا دوشنبه شب ۲۹ دی ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی برای عموم مردم ادامه دارد.

وی ادامه داد: داستان این نمایش به صورت مقطع تاریخی از واقعه غدیر خم شروع می شود و تا حادثه کوچه بنی هاشم، قباله فدک و شهادت حضرت زهرا (س) ادامه می یابد.

پهلوانی گفت:  این نمایش را  هر سال سه بار در ایام فاطمیه، ماه محرم و ماه مبارک رمضان اجرا می کنیم و گروه نمایش این کار را برای بیمه کردن زندگیشان بدون دستمزد انجام می دهند.

وی با اشاره به اینکه از ۱۰ سالگی کار نمایش مذهبی را آغاز کرده و پنج سال نیز از فعالیت موسسه رسمی موسسه می گذرد، افزود: در استان های مختلف همچون زنجان، همدان، فارس، کرمانشاه و تهران اجرا داشتیم .

وی گروه نمایشی را شامل ۸۰ نفر از هنرمندان جوان کرجی عنوان کرد.

کارهای نمایشی موسسه فرهنگی هنری اهورامهر سپنتا در سه پیج اینستاگرام دنبال می شود.

نظر شما