شناسهٔ خبر: 45155284 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

پورموسوی: در نیم‌فصل باید تلاش و صبوری بازیکنان‌مان را جبران کنیم/ با آگاهی از شرایط صنعت نفت به این تیم آمدم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: امیدوار مسئولان سرعت عمل خود را بالا ببرند تا بتوانیم در نیم فصل پاسخ زحمات بازیکنان را بدهیم. جرم کیف قاپی از جرایمی است که شاکیان بسیاری دارد. در این بخش کارشناسان وکیل‌آنلاین نحوه نوشتن شکواییه کیف قاپی را توضیح داده‌اند.

صاحب‌خبر -

سیروس پورموسوی در گفت‌وگو با میزان، در مورد میزان آمادگی تیمش با توجه به وقفه به وجود آمده در مسابقات تیم فوتبال صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: بعد از چند روز استراحت تمرینات را به شکل صبح و بعد از ظهر آغاز کردیم. بعد از بازی با تیم نساجی مصدومیت‌های بدی داشتیم. حتی فاخر تهامی را که به عنوان بازیکن تعویضی به میدان فرستاده بودیم رباط صلیبی پاره کرد و مصدوم شد. به این ترتیب این بازیکن را تا پایان فصل از دست دادیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تیمش به دلیل برنامه نامنظم لیگ برتر تحت فشار است یا خیر، گفت: تیم ما چندی قبل هر ۵ روز یک بار بازی کرد. در برخی بازی‌ها اصلا فرصت تمرین نداشتیم و فقط با ریکاوری به مصاف حریف بعدی رفتیم. در بازی‌هایی که در آبادان میزبان بودیم هم، دو جلسه بیشتر فرصت تمرین نبود. فشار زیادی به تیم ما وارد شد. در ادامه تیم ۱۵ روز از مسابقات خارج شد و ۵، ۴ بازیکن تیم‌مان مصدوم شدند. این اتفاقات به تیم آسیب می‌زند.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به این که بازیکنان جایگزین خوبی در تیمشان وجود دارد تصریح کرد: خداراشکر نگران نیستم چون می‌دانم بازیکنانی که کمتر بازی کردند، می‌توانند جای بازیکنان مصدوم و خسته را پُر کنند. در حال آماه‌سازی آنها از نظر روحی - روانی هستیم و امیدوارم بتوانیم روند رو به رشد تیم‌مان را ادامه دهیم. تیم ما روند خوبی دارد و باید شرایطی فراهم کنیم تا این روند ادامه‌دار باشد.

پورموسوی در مورد مشکلات مالی تیم فوتبال صنعت نفت، گفت: من هرگز در مورد مشکلات مالی حرفی نزدم. همه تیم‌ها مشکل مالی دارند. مسئولان تیم ما ۳۰ درصدر پرداخت کردند و مدیریت همچنان در تلاش است تا به وعده‌ها عمل کند. از طرفی، مسئولان با بازیکنان ملاقات کردند و تلاش‌شان بر این بود به تیم روحیه دهند. باید تلاش کنیم در نیم‌فصل بدهی بازیکنان را بپردازیم چراکه آنها هم به دلیل موفقیت و حفظ اتحاد تیم، صبوری می‌کنند. در نیم‌فصل نوبت ما است که تلاش و رفتار صبورانه بازیکنانمان را جبران کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: من هرگز از مشکلات چیزی به زبان نیاوردم. می‌دانم همه در تیم صنعت نفت در حال تلاش هستند. هدف من هم این بود که اول خودم آرامش داشته باشم و بعد از آن آرامش را به تیمم منتقل کنم. من با آگاهی کامل آبادان را انتخاب کردم و می‌دانستم چه مشکلاتی دارد اما از روز اول شور و هیجان را در همه دیدم و مشخص بود همه می‌خواهند به تیم کمک کنند. اتفاقا حرکت‌های خوبی هم انجام دادند. باز شدن پنجره نقل‌وانتقالات با توجه به مبلغ بالای بدهی اتفاق کوچکی برای این باشگاه نبود. امیدوارم مسئولان و دوستان همانطور که از ابتدا کمک کردند سرعت عمل را بالا ببرند تا در نیم‌فصل جواب تلاش بازیکنان را بدهیم.

انتهای پیام/

نظر شما